Clout MMA

Natan twierdzi, że otrzymał przeprosiny od Denisa! Obszerne oświadczenie Marconia

Już dziś wieczorem odbędzie się jedyna konferencja prasowa przed Clout MMA 3. Natan Marcoń jeszcze przed kolejnym medialnym spotkaniem z Denisem Załęckim postanowił podkręcić atmosferę.

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie po walce Załęcki vs „Wielki Bu”, Denis na gali Clout MMA 3: Santa Clout zmierzy się z Natanem Marconiem. Freak fighter raz po raz zaczepiał Torunianina, który nie ukrywa, że chce ukarać oponenta, o czym opowiedział w ostatniej rozmowie z Michałem Tuszyńskim.


Te walki, jak i całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak – Denis „Bad Boy” Załęcki1.50 – 2.25Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.06 – 5.96Fortuna

Wywiad z Denisem nie umknął uwadze Marconia. Natan na kilkanaście godzin przed konferencją Clout MMA 3 wstawił obszerne oświadczenie na Instagramie odnosząc się do słów Załęckiego.

Sprawdź!  Lizak odpowiedział na słowa Bryczka: "Odkąd trener im podziękował, wzniósł amatorów na inny level" [WIDEO]

Oświadczenie w sprawie D(p)ENISA Z. Walka będzie toczyła się w MMA. Denis wielokrotnie mówił na wywiadach, że specjalnie będzie starał się skręcić mi kark, abym jeździł na wózku i został inwalidą. Powtarza to cały czas, wielokrotnie, na każdej platformie. Boję się o swoje życie i zdrowie. Czy federacja Clout MMA w jakiś sposób zareaguje na groźby? Może zmiana formuły, w której P(d)ENIS Z. nie wykona na mnie specjalnie faulu, aby posłać kontuzjowanego młodego chłopaka na wózek. BOJĘ SIĘ O MOJE ŻYCIE. UWAŻAM, ŻE KARA FINANSOWA ZA GROŹBY (która trafi do mnie) + ZMIANA FORMUŁY jest jak najbardziej odpowiedzialną decyzją. Powtarzam – boję się o swoje życie i nie wiem co dalej. JESTEM W CUDZYSŁOWIE „obs…any” chcę mieć żonę, dzieci i wspierać moją rodzinę… jawnie mi grożono przez DOROSŁEGO KRYMINALISTĘ… proszę o pomoc i reakcję federacji.

Czekam na przeprosiny w formie nagrania od Denisa Załęckiego, najlepiej w basenie. Wtedy odwołam interwencję policji oraz zawalczę więcej informacji jutro na konferencji Clout MMA. Wszystko wyjaśnię w sprawie mojego oświadczenia i podjętych decyzji.

Niedługo później Natan nagrał Instastory, w którym stwierdził, że ma przeprosiny „Bad Boya”, które udostępni na konferencji. W dobie wszechobecnych przeróbek AI można się spodziewać, że Marcoń sam wygenerował sobie wypowiedź Załęckiego. Jak będzie, przekonamy się już dzisiejszego wieczoru.

Sprawdź!  KSW Colosseum 2. Denis wskazał faworyta w walce Pudzian vs Szpilka! "Jeśli psychicznie osiądzie, to..." (VIDEO)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.