MMA

Vaso chce brutalnie rozbić Murańskiego! „Ludzie go nienawidzą. Chcą, żebym mu urwał głowę! I tak bym to zrobił!”

Już w najbliższy weekend do klatki powróci Mateusz Murański, który stanie przed dużym wyzwaniem i zmierzy się z profesjonalnym zawodnikiem.

„Muran” ma na swoim koncie 4 zwycięstwa i 2 porażki. Wszystkie dotychczasowe walki stoczył z innymi freak fighterami. Tym razem jednak przyszedł czas na teoretycznie znacznie większe wyzwanie. Jego kolejnym rywalem będzie Vaso Bakocević znany jako „Psycho”.

Zawodnik z Czarnogóry ma na swoim koncie ponad 66 pojedynków w samym MMA. Walczył jednak także w boksie czy na gołe pięści. W tej ostatniej formule oglądaliśmy go na WOTORE 4, kiedy to zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. Według wielu przyjechał jedynie po wypłatę i nawet nie podjął walki.

„Psycho” mocno o Murańskim

Biorąc pod uwagę doświadczenie i umiejętności Vaso jest dużym faworytem, jednak według wielu kibiców zobaczymy powtórkę z WOTORE. Co ciekawe, kilka dni temu ogłosił, że odchodzi na emeryturę i kończy z walkami, a zaraz po tym zostało ogłoszone starcie z Murańskim.

Kibice podejrzewają, że również i tym razem przyjedzie do Polski tylko po wypłatę, jednak sam „Psycho” zapewnia, że jest inaczej. Zdradził, że dostał wiele wiadomości od osób, które liczą na to, że urwie głowę Murańskiemu. Zawodnik z Czarnogóry zapewnia, że taki będzie jego cel w walce na gali MMA Attack.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański komentuje liścia od Bomby! "Uderzył z całej siły. Może takich sto wlecieć, a je będę się śmiał"

– Ludzie nienawidzą tego gościa i chcą, żebym urwał mu głowę. I tak bym to zrobił! Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski od ludzi, którzy nienawidzą tego gościa i chcą, żebym go zabił. Nie wiem, dlaczego tak jest. Dla mnie on wygląda na normalnego człowieka, ale jeśli mam być szczery, to zwisa mi to.

– Murański może sobie być najmilszym gościem na świecie, a ja i tak dam mu w mordę i będę próbował pozbawić go głowy. Taka moja rola! Znacie mnie i wiecie, jaki jestem. Nie odczuwam żadnych wyrzutów sumienia w niczyim kierunku. Kiedy zamyka się klatka, ja robię swoje.

Chcę nie tylko wygrać, ale też zrobić to w maksymalnie brutalny sposób, żeby cieszyli się wszyscy ci chorzy ludzie, którzy lubią to oglądać.

Źródło: MMA Attack

Sprawdź!  Warszawski Dresik po wygranej z Mateuszem chce walczyć z Jackiem Murańskim: "Może tego samego dnia, jak zakończę szybko walkę"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.