UFC

Jedno z najbrutalniejszych rozcięć w historii UFC? Dana White pokazał zdjęcie zawodnika! Tylko dla osób o mocnych nerwach!

W miniony weekend w Las Vegas odbyła się gala UFC. W jednym z pojedynków doszło do brutalnego rozcięcia, a po walce Dana White opublikował zdjęcie kontuzjowanego zawodnika.

W co-main evencie wydarzenia Chidim Njokuanim zmierzył się z Gregorym Rodriguesem. Już w pierwszej rundzie drugi z zawodników ruszył w nogi rywala, jednak ten wystrzelił potężne kolano. Kopnięcie nie znokautowało przeciwnika, ale doprowadziło do głębokiego rozcięcia.

Brutalne rozcięcie na gali UFC

Po zakończonej rundzie lekarza obejrzał ranę Brazylijczyka. Pozwolił mu kontynuować walkę, jednak przekazał arbitrowi, aby ten zwracał uwagę na rozcięcie na czole Rodriguesa. Wiele wskazywało na to, że zawodnik będzie miał spore problemy w klatce, więc postawił wszystko na jedną kartę i rozbił faworyzowanego Njokuanima w drugiej rundzie.

Po wygranej walce zwycięzca potrzebował pomocy medycznej. Szef federacji Dana White opublikował na swoich social mediach dwa zdjęcia, na jednym widać głęboką ranę oraz żyłę, która na szczęście nie została uszkodzona. Promotor pokazał następnie zaszyte rozcięcie.

Głos zabrał także lekarz David Abbasi, który wyjaśnił – [Transkrypcja lowking.pl] Pytacie mnie ciągle, co widzimy na zdjęciu Gregory’ego. To jego prawa żyła nadbloczkowa! Na zdjęciu jest duża i nabrzmiała z powodu zwiększonego przepływu krwi oraz obrażeń i wysiłku. Dzięki Bogu nie pękła, bo byłoby to makabryczne!

Poniżej znajdziecie zdjęcie poważnego rozcięcia. Uwaga! Zdjęcie tylko dla osób o mocnych nerwach!

Źródło: lowking.pl

Sprawdź!  Mateusz Gamrot nie obawia się przewagi Turnera! "Ma duży zasięg, jest wysoki, ale..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.