High League

Murański mocno o „Popku”! Dojdzie do starcia? „Będzie na kolanach prosił o walkę. Jeżeli nie, to i tak go…”

Mateusz Murański po raz kolejny wypowiedział się na temat pojedynku z „Popkiem”. Jeśli nie dojdzie do niego w klatce, to wyjaśni wszystko na ulicy.

Pomiędzy rodziną Murańskim a raperem jest bardzo dużo złej krwi. Mateusz i Jacek chcieliby zmierzyć się z nim na jednej z freakowych gal, jednak „Popek” już kilkukrotnie zapewniał, że nie ma szansy na taki pojedynek i żadne pieniądze go do tego nie przekonają.

Murański wyjaśni wszystko na ulicy?

Już kilka tygodnii temu w jednym z wywiadów dla fansportu.pl Mateusz w bardzo mocnych słowach wypowiedział się na temat rapera. Oświadczył, że musi wyrównać rachunki i do konfrontacji dojdzie w klatce lub poza nią:

– Ta kur**ka nie ma wyjścia. Ja go sponiewieram w klatce, czy poza nią. Ja już to mówiłem niejednokrotnie. Zabiję go! No po prostu go rozpie**olę, jak tylko go zobaczę. Jak dojdzie do walki w klatce, to również go zmiażdżę, ale ja tej walki kompletnie nie pożądam. Ja ją stoczę, gdziekolwiek go dopadnę.

Teraz po ostatnim rundkach również w rozmowie z fansportu.pl stwierdził, że sytuacja jeszcze się odwróci i to „Popek” będzie go prosił o pojedynek. Mateusz zapowiedział, że musi ukarać rapera za słowa, jakie ten wypowiedział w kierunku jego rodziny:

Sprawdź!  Grzegorz Szulakowski otwarty na propozycje. Ma swojego wymarzonego rywala: "Wiem, że jestem w stanie napier***olić Parke!"

– „Popek” nie odmówił. „Popek jeszcze będzie klękał na kolanach i prosił o walkę. Jeżeli nie, to i tak go napierdolę na ulicy. Ja nie robię z siebie żadnego gangstera, po prostu obraził mi matkę, nienawidzę go i dostanie za to karę.

Całą rozmowę z Mateuszem Murańskim znajdziesz poniżej. Poruszył m.in. temat starcia z Pawłem Bombą oraz nadchodzącego pojedynku „na śmierć i życie”, który odbędzie się w przyszłym roku:

Źródło: fansportu.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.