FAME MMA

Denis zapewnia, że Natan odpowie za swoje słowa! Ujawnia szczegóły

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie Natana Marconia. Zapewnia, że zawodnik FAME MMA wcześniej czy później odpowie za swoje zachowanie.

Natan postanowił, że wzbudzając ogromne kontrowersje, wybije się w świecie freak fightów. Przekroczył jednak wiele granic, atakując, obrażając czy też oskarżając bez żadnych dowodów innych zawodników. W social mediach za cel obrał sobie m.in. Denisa Labrygę czy właśnie Denisa Załęckiego.

Całą galą wraz ze wspomnianym pojedynkiem obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.35Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.70Fortuna

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Antyfakty Załęcki wypowiedział się na temat swojego kolejnego pojedynku, ale również poruszył temat Natana. Zapewnia, że zawodnik FAME MMA odpowie za swoje słowa, gdyż obraził niewłaściwe osoby.

Sprawdź!  Jóźwiak o Alanie Kwiecińskim: "To muszą być problemy w głowie, bo umiejętnościami powinien pozamiatać takich..."

Oświadczył, że przyjdzie czas, w którym zrobi się o Marconiu bardzo głośno. Jednocześnie podkreśla, że nie będzie mieć z tym nic wspólnego. Nie wiadomo o kim konkretnie może mówić Denis, gdyż Natan obraził naprawdę wiele osób:

– Nie, to jest farmazon. Walki nie będzie, przyjdzie czas na niego, to wszyscy usłyszą. Ja nie będę tykał tego ku***twa, ale są osoby, które się na niego szykują. Czy teraz, czy za 10 lat. Po prostu za mocno naubliżał nie tym osobom, co powinien. Jego życie, jego sprawa, on będzie z tym żył. Od razu mówię, że nie ja. Ja od spraw ulicznych trzymam się z daleka.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.