UFC

UFC 302: Oleksiejczuk oko w oko z rywalem. Walka Polaka już dziś! (WIDEO)

Michał Oleksiejczuk dzisiejszej nocy wraca do oktagonu na kolejną walkę w kategorii średniej. Polaka czeka starcie z Kevinem Hollandem.

Popularny „Husarz” zaliczy bardzo szybki powrót do oktagonu. Jeszcze w marcu Michał wystąpił na gali UFC 299 w Miami, gdzie został szybko poddany przez Michela Pereirę. Na marcowej gali wystąpił też jego przeciwnik, Kevin Holland. Popularny „Trailblazer” przegrał na punkty z Michaelem „Venomem” Pagem.


Całą galę UFC 302: Makhachev vs. Poirier z walką Oleksiejczuk vs. Holland obstawicie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na Was liczne bonusy. Za rejestrację i depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie w całości bez ryzyka!

Odbieram bonusy na UFC 302: Makhachev vs. Poirier!

TYPKURSYBUKMACHER
Kevin Holland wygra walkę1.44Fortuna
Michał Oleksiejczuk wygra walkę2.79Fortuna

UFC 302: Michał Oleksiejczuk twarzą w twarz z rywalem

Wczoraj na oficjalnej ceremonii ważenia Michał Oleksiejczuk stanął do face-offu z Amerykaninem. „Husarza” przywitały na wadze pojedyncze dźwięki buczenia, zaś Holland mógł liczyć na głośny doping.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.