UFC

UFC 299: Karta walk. Kiedy gala? Transmisja z walk Gamrota i Oleksiejczuka

Tylko kilka dni dzieli nas od gali UFC 299: O’Malley vs Vera 2 z udziałem dwóch Polaków. Swoje pojedynki stoczą Mateusz Gamrot i Michał Oleksiejczuk. Jak wygląda karta walk UFC 299? Kiedy gala? Gdzie oglądać walki Polaków?

Gdzie oglądać transmisję On-line UFC?

Przyszedł czas na kolejną galę UFC w Miami. W oktagonie zobaczymy aż 14 elektryzujących zestawień. Jednym z nich będzie walka o pas wagi koguciej. Sean O’Malley przystąpi do pierwszej obrony przeciwko Marlonowi „Chito” Verze. Polskich kibiców jednak najbardziej interesują starcia rodaków. Mateusz Gamrot i Michał Oleksiejczuk wracają do startów!

W karcie walk UFC 299 nie brakuje światowych gwiazd. Dustin Poirier wraca po brutalnym KO. Tym razem czeka go pojedynek z młodym wilkiem i wschodzącą gwiazdą z Francji. Benoit Saint-Denis zachwycił w ostatnich występach i pokazał, że trzeba się z nim liczyć.

Kibice, którzy czekają na galę UFC 299 sporo też oczekują po starciach Burns vs. Della Maddalena oraz Yan vs. Song. To walki w zupełnie różnych kategoriach wagowych, ale z udziałem prawdziwych artystów w swoim fachu. Czeka nas fenomenalny pokaz MMA.

Sprawdź!  Dustin Poirier o walce z McGregorem: "Widziałem to w jego oczach, byłem cios-dwa od posadzenia go na tyłku."

UFC 299: Karta walk

Gala UFC 299 odbędzie się w nocy z soboty 9 marca na niedzielę 10 marca. W klatce zobaczymy śmietankę światowego MMA, a w tym dwóch reprezentantów Polski. Mateusza Gamrota czeka kolejne wielkie wyzwanie w postaci byłego mistrza. Rafael dos Anjos ma już swoje lata, ale też potężne doświadczenie, którego nie można ignorować. Michał Oleksiejczuk również stoczy pojedynek z Brazylijczykiem. Jego oponentem będzie efektownie walczący Michel Pereira.

Karta główna:

 • Sean O’Malley (17-1) vs. Marlon Vera (23-8-1) – walka wieczoru o pas kat. koguciej
 • Dustin Poirier (29-8) vs. Benoit Saint-Denis (13-1) – co-main event
 • Kevin Holland (25-10) vs. Michael Page (21-2)
 • Gilbert Burns (22-6) vs. Jack Della Maddalena (16-2)
 • Petr Yan (16-5) vs. Yadong Song (21-7-1)

Karta wstępna:

 • Curtis Blaydes (17-4) vs. Jailton Almeida (20-2)
 • Katlyn Cerminara (18-5) vs. Maycee Barber (13-2)
 • Mateusz Gamrot (23-2) vs. Rafael dos Anjos (32-15)
 • Pedro Munhoz (20-8) vs. Kyler Phillips (11-2)
 • Michał Oleksiejczuk (19-6) vs. Michel Pereira (29-11)
 • Robelis Despaigne (4-0) vs. Josh Parisian (15-7)
 • CJ Vergara (12-4-1) vs. Asu Almabaev (18-2)
 • Joanne Wood (16-8) vs. Maryna Moroz (11-5)
 • Ion Cutelaba (17-9-1) vs. Philipe Lins (17-5)
Sprawdź!  Jędrzejczyk o walce mistrzowskiej Gamrota. Była mistrzyni UFC nie ma wątpliwości! [WIDEO]

UFC 299: Transmisja

UFC 299 odbędzie się w najbliższy weekend w nocy z soboty 10 marca, na niedzielę 11 marca. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 24:00 czasu polskiego.

Kiedy walki Gamrota i Oleksiejczuka? Pierwszy w oktagonie stawi się „Husarz”. Jego starcie z Michelem Pereirą powinno rozpocząć się około 1:30 czasu polskiego. „Gamer” do klatki wejdzie później. Jego starcie z Rafaelem dos Anjosem wystartuje około 2:30 czasu polskiego.

Wszystkie walki UFC 299: O’Malley vs Vera 2możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Transmisja na żywo i całkowicie za darmo dostępna będzie dla użytkowników bukmachera SUPERBET. Wystarczy posiadać konto gracza. Nie wymagane przy tym jest obstawienie kuponu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.