UFC

UFC 291. Derrick Lewis znokautował de Limę w 1. rundzie!

W wyniku zmian na ostatnią chwilę do karty głównej UFC 291 wskoczył pojedynek w wadze ciężkiej. Derrick Lewis zmierzył się z Marcosem Rogerio de Limą.

-> Do 100 zł zwrotu za pierwszy kupon! Graj i obejrzyj UFC na żywo!

„The Black Beast” stanął przed szansą na poprawienie swojego dorobku nokautów w UFC. Aż 13 z 17 wygranych Derricka Lewisa kończyło się właśnie po potężnym ciosie Amerykanina, który jest rekordzistą wagi ciężkiej w federacji. Ostatnie występy uwielbianego przez fanów fightera to jednak pasmo niepowodzeń. W stójce kończyli go zarówno Tai Tuivasa, jak i Sergei Pavlovich, a Spivak poddał już w 1. rundzie.

Lewis szansę na odbudowanie otrzymał na UFC 291. Jego przeciwnikiem został Marcos Rogerio de Lima, który dał się poznać kibicom poprzez udział w The Ultimate Fighter: Brazil 3 w 2014 roku. Mimo porażki w półfinale „Pezao” otrzymał swoją szansę i po 16. pojedynkach w federacji może się pochwalić rekordem 10-6. Obecnie jest na fali 2. kolejnych zwycięstw. Jak poradził sobie na UFC 291?

Sprawdź!  Były trener Georges'a St.-Pierre'a: "Nate Diaz skończyłby jakieś 99% fighterów"

-> Graj i oglądaj UFC 291!

UFC 291: Lewis vs de Lima – RELACJA

RUNDA 1

Lewis natychmiast ruszył z latającym kolanem! Wylądował na deskach de Lima, stara się uciec, ale Derrick obija go najpierw z góry, a zaraz za pleców i kończy walkę!

Wynik walki: Derrick Lewis wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.