Boks

Tyson zapomniał o swoich gołębiach? Handlarz ujawnia kulisy spotkania z legendą boksu

66-latek z Piątnicy opowiedział o tym, jak doszło do spotkania z Mikiem Tysonem. Zdradził, że skontaktował się z nim prywatny detektyw.

W listopadzie media obiegła informacja, o niespodziewanej wizycie legendy boksu w Polsce. Mike Tyson przyjechał do Piątnicy, aby kupić od handlarza gołębie, które miały został przetransportowane do Stanów Zjednoczonych.

Pan Wiesław Stankiewicz zdradził, że nawet nie wiedział, iż spotka Tysona. Skontaktował się z nim prywatny detektyw, który jedynie przekazał, że znana osoba jest zainteresowana gołębiami:

– Posiadam głównie gołębie ozdobne, które cieszą wzrok swoim wyglądem i lotem. Dałem stosowne ogłoszenie w internecie o sprzedaży 100 sztuk „siwych murzynów” po 10 zł za sztukę. Odezwał się detektyw z Warszawy i poinformował, że osoba światowej sławy chciałaby te gołąbki kupić. Poprosił o wysłanie zdjęć, filmików z lotu tych ptaków. Ptaki się spodobały i byliśmy w kontakcie co do terminu przyjazdu.

Właściciel gołębi przyznał, że przez myśl przeszło mu, iż może chodzić właśnie o Tysona. Nie chciał jednak w to uwierzyć, ale pozytywnie zaskoczył się, kiedy rzeczywiście z samochodu wysiadł były mistrz świata:

Sprawdź!  Mike Tyson wyjaśnia, dlaczego nie chce więcej walczyć! Oferują mu zbyt duże pieniądze? "Chciałem to robić dla zabawy, ale..."

– Po 2 tygodniach zadzwonił detektyw i poinformował, że w niedzielę przylecą goście z Ameryki i prosto z lotniska przyjadą do mnie. Pomyślałem, że to może Tyson, ale od razu stwierdziłem, że to chyba niemożliwe. Wjechali na podwórze, patrzę, a Tyson wysiada z samochodu! Przywitał się ze mną jak najlepszy kolega, wyściskaliśmy się jak kumple, co się nie widzieli parę lat.

Jak się jednak okazuje, gołębie nadal nie zostały odebrane. Miała się po nie zgłosić firma transportowa, która nie skontaktowała się z 66-latkiem. Pan Stankiewicz przekazał, że Tyson ma jeszcze miesiąc na zabranie gołębi.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.