UFC

Dana White miażdży dziennikarza! Szef UFC wściekły po zamieszaniu z walką Poirier vs Saint-Denis

Przed galą UFC 299 doszło do ogromnego zamieszania z co-main eventem. Dana White mocno zareagował i nie gryzł się w język, odpowiadając dziennikarzowi.

Podczas wydarzenia w Miami Dustin Poirier ma zmierzyć się z Benoitem Saint-Denisem. Kibice nie mogą doczekać się zestawienia, a wielu fanów faworyzuje Francuza, który ma za sobą fenomenalną serię zwycięstw i może być kolejną dużą gwiazdą.

Niespodziewanie jednak Poirier przekazał, że do walki nie będzie, gdyż nie doszedł do porozumienia z federacją i zestawienie zostało ogłoszone bez podpisania kontraktu. Głos w sprawie zabrał dziennikarz Guilherme Cruz, który dolał oliwy do ognia.

Stwierdził, że trener Francuza, z którym rozmawiał kilka tygodni wcześniej, także nic nie wiedział o walce. Na jego słowa ostro zareagował szef UFC. Opublikował prywatną konwersację z zawodnikiem, w której rozmawiali na temat ogłoszenia walki.

Nie szczędził również ostrych słów pod adresem Cruza i napisał:

– Hej, Guilherme Cruz, pie…l się kanalio – To nie wszystko, gdyż dodał kolejny wpis skierowany do dziennikarza – Wy dziennikarze jesteście takimi gnojami. Napiszecie jakikolwiek click-bait, żeby być pierwsi, nie żeby być rzetelni. Dlatego nikt wami nie ufa ani was nie lubi. Guilherme Cruz.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.