UFC

Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na UFC Vegas 59. Co obstawiać? Typowanie UFC Vegas 59: Santos vs. Hill

Na najbliższej gali UFC Vegas 59 zobaczymy aż 12 emocjonujących starć. Wśród nich znalazło się miejsce dla Michała Oleksiejczuka! „Husarz” w nowej kategorii wagowej zmierzy się z weteranem federacji, jakim jest Sam Alvey. Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek Thiago Santos vs. Jamahal Hill. W karcie walk nie brak faworytów, ale wciąż jest pytanie – na kogo warto postawić? Typy, kursy i zakłady bukmacherskie UFC Vegas 59. UFC Vegas 59 typowanie.

Gdzie oglądać UFC on-line?

Co obstawiać na UFC Vegas 59?

Z 12 niesamowitych starć, jakie znajdziemy w karcie walk UFC Vegas 59 każdy gracz znajdzie odpowiednie wydarzenie dla siebie. Jednym z największych faworytów jest Michał Oleksiejczuk. Popularny „Hussar” zadebiutuje w wadze średniej, ale jego przeciwnik nie powala na kolana. Sam Alvey nie zwyciężył od 2018 roku, a w ostatnich 8. walkach zaliczył aż 7 porażek i jeden remis. Polski wojownik na pewno będzie szukał skończenia w stójce i wierząc jego słowom, jest znakomicie przygotowany do UFC Vegas 59.

Największa dysproporcja w kursach jest w pojedynku Terrance McKinney – Eric Gonzales. „T.Wrecks” przegrał przed kilkoma miesiącami z Drew Doberem, który przerwał zarazem jego serię 5. kolejnych wygranych. Jego przeciwnik nigdy takowej nie miał, a w debiucie pod banderą największej federacji MMA na świecie przegrał z Jimem Millerem.

Sprawdź!  UFC 283 - Typowanie. Kupon na galę. Co obstawiać na UFC 283?

UFC Vegas 59 typowanie

Zarówno Priscila Cachoeira, jak i była mistrzyni KSW Ariane Lipski podchodzą do UFC Vegas 59 po zwycięstwach przez decyzje. Ostatnia porażka „Zombie Girl” była jej czwartą zarówno w federacji, jak i całej karierze. Dobrą informacją dla „Queen of Violance” jest to, że rywalka dwukrotnie była już poddawana. Lipski znana jest ze znakomitego jiu-jitsu, ale też ciężkich rąk. Ponadto znana z polskiej organizacji Brazylijka zazwyczaj odnosiła dwa zwycięstwa z rzędu po porażkach i tym razem powinno być podobnie.

30-letni Vicente Luque wraca do oktagonu po porażce przez jednogłośną decyzję w walce z Belalem Muhammadem. Brazylijczyk nie miał najmniejszych szans przeciwko znakomitym zapasom przeciwnika, a sam preferuje kończyć oponentów przed czasem. Geoff Neal, z którym zmierzy się na UFC Vegas 59 również znany jest ze spektakularnych skończeń, co jednoznacznie wskazuje na to, że pojedynek nie powinien trwać pełnych 15. minut.

Sprawdź!  UFC Vegas 59: Santos vs. Hill karta walk. Kiedy i o której gala z udziałem Michała Oleksiejczuka? Rozpiska, godziny transmisji

W walce wieczoru pojawi się Thiago Santos, dla którego będzie to trzeci main event z rzędu. Brazylijczyk nie miał ostatnio żadnych szans z Magomedem Ankalaevem, który pokonał go jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej „Marreta” w ten sposób pokonał Johnny’ego Walkera, który nie został wywołany przypadkowo. Już 4 miesiące później mierzył się z oponentem Santosa z UFC Vegas 59Jamahalem Hillem, który znokautował go w niespełna 3 minuty. „Sweet Dreams” jest młodszy i będzie szukał kolejnego KO w swojej karierze, co powinno mu się udać.

-> Obstaw UFC Vegas 59 BEZ RYZYKA i oglądaj ZA DARMO!

Kupon na UFC Vegas 59. Transmisja na żywo w STS TV!

Jak zawsze wydarzenia UFC można oglądać za pośrednictwem UFC Fight Pass. Cała gala UFC Fight Night będzie jednak dostępna w STS TV dla użytkowników STS. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera TUTAJ, by móc oglądać UFC Vegas 59 już od karty wstępnej! Największy polski bukmacher STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  UFC 296: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

-> Odbierz bonus na UFC Vegas 59!

Karta walk UFC Vegas 59: Santos vs. Hill

Walka wieczoru:

 • Thiago Santos (22-10-0) vs. Jamahal Hill (10-1-0)

Karta główna:

 • Vicente Luque (21-8-1) vs. Geoff Neal (14-4-0)
 • Zac Pauga (5-0-0) vs. Mohammed Usman (7-2-0) – finał 30. sezonu The Ultimate Fighter w wadze ciężkiej
 • Juliana Miller (2-1-0) vs. Brogan Walker (7-2-0) – finał 30. sezonu The Ultimate Fighter w wadze muszej kobiet
 • Ariane Lipski (14-7-0) vs. Priscila Cachoeira (11-4-0)
 • Augusto Sakai (15-4-1) vs. Sergey Spivak (14-3-0)

Karta wstępna:

 • Michał Oleksiejczuk (16-5-0) vs. Sam Alvey (33-17-1)
 • Takashi Sato (16-5-0) vs. Bryan Battle (7-1-0)
 • Terrance McKinney (12-4-0) vs. Erick Gonzalez (14-6-0)
 • Jason Witt (19-8-0) vs. Josh Quinlan (5-0-0)
 • Cory McKenna (6-2-0) vs. Miranda Granger (7-2-0)
 • Mayra Bueno Silva (8-2-1) vs. Stephanie Egger (7-2-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.