High League

Tyburski typuje main event High League 3: „Trenuje w najlepszym klubie i walczy z największą piz*ą. Cała Polska będzie się śmiać”

Paweł Tyburski nie odpuszcza i dalej wbija szpilki w rapera Alberto, który na gali High League 3 zadebiutuje w formule MMA.

Wśród jego potencjalnych rywali wymieniano właśnie „Tyboriego”, Piotra Szeligę, czy nawet Denisa Załęckiego. W jednym z wywiadów sam Alberto stwierdził, że byłby w stanie pokonać „Bad Boya”. Kibice liczyli na mocnego rywala i mocno zaskoczyli się, gdy ogłoszono nazwisko przeciwnika.

Na gali High League 3 Alberto zmierzy się z Marcinem Dubielem. Freak fighter ma już na swoim koncie trzy pojedynki, w tym dwa zwycięstwa, jednak warunki fizyczne jego rywala zrobią sporą różnicę. Raper jest kilkanaście centymetrów wyższy oraz znacznie cięższy.

Pojedynek ma jednak odbyć się w limicie do 84 kilogramów. Oznacza to, że Dubiel ma możliwość przybrać na masie, natomiast jego przeciwnik będzie musiał zrzucić kilka kilogramów przed czerwcową walką na High League 3.

Tyburski typuje walkę Alberto vs Dubiel

Wielu skazuje Dubiela na porażkę. Nikt jednak nie wie, co potrafi Alberto, gdyż nie miał jeszcze okazji walczyć na gali MMA. Część Internautów przypomina jednak, że Dubiel ma doświadczenie, które może być kluczowe w starciu na High League 3.

Sprawdź!  Tyburski szuka swoich hejterów! "Mam zamiar pojechać i ich nagrać. Jednego już szukam"

Głos w sprawie starcia zabrał niedoszły rywal Alberto, który jest mocno skonfliktowany z raperem. Freak fighter Paweł Tyburki za pośrednictwem Instastory skierował kilka mocnych słów w stronę muzyka i zapewnił, że Dubiel może zaskoczyć dużą część kibiców.

– Dubiel cię jeszcze wyjaśni chłopie i to będzie jeszcze większy wstyd, niż dostanie w trąbę ode mnie. Sam siebie wyjaśniłeś i teraz współczuje tobie jaki, na spadnie na ciebie hejt, ja nie namawiam do niczego, ale chyba każdy świadomy człowiek wie, jak to wygląda i cię po prostu pociśnie.

– Moi drodzy z wyrokami na Dubielu to bym się wstrzymał troszeczkę, bo pamiętajcie, że trenuje z najlepszymi chłopakami, w najlepszym klubie, z najlepszym trenerem i walczy z największą piz*ą. A ja właśnie w tym momencie wracam na salę do moich wariatów, do trenera (…). Zobaczysz, co on z tobą zrobi, cała Polska będzie się z ciebie śmiać.

– Pomogę Dubielowi w przygotowaniach, żeby wysłał tę małpkę znowu na drzewo, tam, gdzie jego miejsce. Chciałbym sprostować jedną rzecz, tak jak Alberto będzie prostował banany, jak go Dubiel wyśle na drzewo, nie jestem żadnym rasistą, tylko Alberto sam nazywa się gorylem, małpą, także nazywam go po imieniu.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  High League 4 - Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje PPV? Gdzie oglądać na żywo High League 4? Karta walk, stream online PPV.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.