FAME MMA

Tyburski pewny siebie przed walką z Pasternakiem! „Powiedziałem, że spadnie głowa i…”

Już 21 zadebiutuje nowy projekt FAME FRIDAY ARENA #1. Jednym z najciekawszych starć tego wieczoru będzie potyczka w K-1: Tyburski vs Pasternak.

Atmosfera między zawodnikami gęstnieje od momentu ogłoszenia walki. „Tybori” w niedawnym wywiadzie zapowiadał zakończenie kariery „Wampira”. Michał odpowiadał zdawkowo, ale zdecydowanie bardziej wokalny był jego trener, Mirosław Okniński. Jak powiedział w rozmowie z Fansportu.pl, Pasternak ma być wściekły na swojego najbliższego oponenta.

Tyburski: „Ja nie jestem Piotr Szeliga”

Freak fighter odpowiedział na najnowsze wypowiedzi szkoleniowca Akademii Sportów Walki Wilanów. Tyburski zaznaczył, że nie lekceważy „Wampira”, ale jest w pełni przekonany do swoich umiejętności. Paweł stwierdził, że nie można go porównywać do ostatniego przeciwnika Michała, Piotra Szeligi, a że zapowiedział KO na Pasternaku, to zamierza do tego doprowadzić.

Na pewno będzie to ciężka przeprawa, bo to nie jest tak, że ja mówię „k**wa, Michał ma kaleczną stójkę i ja wygram i przejadę się po nim”. No nie jest tak, bo wiem, że to jest zawodnik, który ma bardzo dużo stoczonych walk. Patrzę przez pryzmat tego, ile trenuje, jakie ma doświadczenie i że w tym momencie powinien deklasować niektórych zawodników. Ja, trenuję 3-4 lata z przerwami, mam takie spojrzenie, że powinienem wygrać tę walkę. Michał się na pewno mocno zdziwi. Ja nie jestem Piotr Szeliga, z całym szacunkiem oczywiście do Piotrusia.

Ja nie mam nic do stracenia w tej walce. Jeżeli byłoby tak, że Michała ręka powędruje w górę – nic się nie dzieje, robię dalej swoje, wyciągam lekcję. Aczkolwiek ja nie widzę nawet tego. Czuję się najpewniej ze wszystkich walk. Powiedziałem, że '”Księżniczce” korona z głowy nie spadła, ale za to Michałowi spadnie głowa’, no to będę starał się dotrzymać słowa.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Tyburski

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Ferrari nie odpuszcza Tańculi. Zaczepił byłego rywala przed kolejną walką na FAME! [WIDEO]

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.