GROMDA

Trener Vasyla Halycha ostro o zbiórce dla Tomasza Gromadzkiego! „To nie jest śmieszne, tylko żałosne. Wielki wojownik, niech lepiej…”

W miniony piątek odbyła się gala GROMDA 6, na której doszło do wielkiego finału o wielką stawkę. W wyczekiwanym pojedynku Tomasz „Zadyma” Gromadzki zmierzył się z Vasylem Halychem.

Reprezentant Shark Top Team mocno rozbił swojego przeciwnika. Brutalne starcie zakończyło się dopiero w piątej odsłonie. Gromadzki był w stanie walczyć dalej, jednak lekarz uznał, że zakrwawiony „Zadyma” nie może kontynuować starcia z powodu kontuzji oka i przerwał pojedynek w 7 minucie ostatniej rundy.

Na konto Vasyla Halycha trafiła nagroda w postaci 100 tysięcy złotych. Fighter w wywiadach po walce zapowiedział, że jego celem jest pas GROMDY i w kolejnym pojedynku chce zmierzyć się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem, który jako jedyny w organizacji nie poniósł żadnej porażki na gołe pięści.

Co ciekawe, po GROMDA 6 fundacja Silesia organizująca gale Silesian MMA zdecydowała się na stworzenie zbiórki niespodzianki, której celem jest wypłata dla Tomasza Gromadzkiego w kwocie 100 tysięcy złotych. W ciągu niecałych dwóch dni zebrano ponad 2 tysiące złotych.

– 🥊18 wrzesień to właśnie dzisiaj miała odbyć się czwarta edycja gali Silesianmma 4. Jednak z przyczyn od nas niezależnych termin gali został przeniesiony na 13 listopada.

💥Jak zauważyliście, postanowiliśmy zająć głowę czym innym i jest to… Zbiórka niespodzianka dla Tomasza Zadymy Gromadzkiego, który zawsze na gali zaszczycał nas swoją obecnością, by kibicować zawodnikom.

🤜Kierujmy się na zbiórkę, by dołożyć swoją cegiełkę do prezentu🎁 – czytamy na Facebooku gali Silesian MMA.

Sprawdź!  Kruszyna o trash-talku: "W MMA jest okropny. Tutaj tego nie ma. Jest przyjacielski sznyt. Do tej pory wymieniamy z Łukaszem wiadomości"

Link do zbiórki – https://pomagam.pl/tomaszgromadzki

Całą akcję skomentował trener Vasyla oraz główny trener klubu Shark Top Team Łukasz Zaborowski, któremu nie podobał się ten pomysł. Także zdania internautów są podzielone. Część z nich zaznaczyła, że następnym razem Gromadzki musi negocjować lepsze warunki kontraktów, jeśli chce zarabiać większe pieniądze.

Na swoim Twitterze Łukasz Zaborowski napisał:

– Powstała zbiórka dla Tomka Gromadzkiego, którą on sam promuje. Zbiórka ma na celu zebranie 120 tys. bo mu się należy za walkę. To nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. Wielki wojownik niech lepiej odda to, co tam ktoś wpłaci dla naprawdę potrzebujących.

Na swoich social mediach Gromadzki opublikował sprostowanie i wyjaśnił o co chodzi ze zbiórką pieniędzy.

Źródło: Facebook/ Twitter

Sprawdź!  GROMDA 5: Znamy pary turniejowe oraz zestawienia super-fightów!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *