Clout MMA

Trener Okniński wytypował walkę Denis vs Omielańczuk: „Jeden cios i wygra” [WIDEO]

Trener Mirosław Okniński po raz kolejny odniósł się do sporu Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Były szkoleniowiec „Bad Boya” ocenił też jego szanse na ewentualne zwycięstwo.

Odbierz ponad 600 zł w bonusach na Clout MMA 2!

To hitowe starcie zamknie kartę walk gali Clout MMA 2, która odbędzie się 28 października w Płocku. Panowie od wielu miesięcy toczą konflikt, który zaczął się niedługo po pojedynku Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką. Od tego czasu padło wiele gorzkich słów i wyzwisk zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

W tej sprawie ponownie wypowiedział się Mirosław Okniński, który przygotowywał Torunianina na „Szpilę”. Prekursor MMA w Polsce, któremu nie po drodze z Omielańczukiem, podkreślił, że konflikt rozpoczął się od nieprawdziwego stwierdzenia Daniela. Zdaniem założyciela Akademii Sportów Walki Wilanów to on też jest faworytem, choć istnieje szansa, że „Bad Boy” zgasi mu światło.

Cała afera była o to, że ten mówił, że nie ma kontuzji, a ten mówił, że ma. Denis miał kontuzję i Omielańczuk kłamał. Jeżeli chodzi o przygotowania do walki, to Denis miał kontuzję i rok nie trenował. Ja uważam, że Denis ma małe szanse. Może wygrać, oczywiście – jeden cios i wygra. Ale uważam, że to będzie bardzo trudna walka.

Kursy na walkę Denis vs Omielańczuk

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Sprawdź!  Okniński uratował KSW? Wspomina, jak powstrzymał awanturę bojówki Legii Warszawa z gangiem mokotowskim!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.