Clout MMA

Trener Okniński skrytykował Omielańczuka. Mocne słowa prekursora MMA! [WIDEO]

Mirosław Okniński w najnowszym wywiadzie odpalił się na Daniela Omielańczuka! Popularny „Łowca Skór” w mocnych słowach skomentował wypowiedzi weterana MMA na swój temat.

Walki Clout MMA 2 obstawisz jedynie w Fortunie.

Były fighter takich organizacji, jak KSW, ACA, czy UFC trafił do Clout MMA, gdzie rozwiąże długi konflikt z Denisem Załęckim. Ten rozpoczął się niedługo po porażce „Bad Boya” z Arturem Szpilką, do którego Torunianin przygotowywał się pod okiem Mirosława Oknińskiego.

Szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów nie należy do ulubieńców Omielańczuka. Weteran MMA niejednokrotnie wbijał szpilki w trenera, który zresztą nie pozostawał dłużnym. Podobnie było w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu TV.

Prekursor MMA nad Wisłą w ostrych słowach wypowiedział się o Arturze Gwoździu, a później oberwało się też Danielowi Omielańczukowi.

– Trenował u mnie 5-6 lat z przerwami. Miesiąc-dwa, poszedł na kickboxing, później znowu trenował. U mnie trenował za darmo… To jest wdzięczność ludzi. Trenujesz u kogoś za darmo, byliśmy kolegami, wszystko było dobrze i on odchodzi – ok. Poszedł do innego klubu, ja zacząłem najeżdżać na ten klub, on zaczął mnie wyzywać, że ja „złe rzeczy dla MMA”. Kto ku… zrobił dla MMA pierwsze walki, kto zrobił amatorską ligę i prawie 90 gal zawodowych? To jest mało?! – powiedział m. in. trener Okniński. Jego pełną wypowiedź znajdziecie powyżej.

Sprawdź!  Denis przeprasza po Clout MMA 2! Obszerne wyjaśnienia Załęckiego: "Znam swoje wady i pracuję nad tym"

Kursy na walkę Denis vs Omielańczuk

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.