GROMDA

GROMDA 15: Bilety w sprzedaży! Zobacz walkę „Don Diego” vs „Goat” na żywo!

Dnia 1 grudnia odbędzie się kolejna gala walk na gołe pieści! Na GROMDA 15 walką wieczoru będzie starcie „Don Diego” vs „Goat” o pas mistrzowski. Limitowana pula biletów trafiła już do sprzedaży!

Organizacja GROMDA na dobre zagościła w kalendarzu kibiców sportów walki. Walki na gołe pięści przykuwają uwagę wielu fanów, a po kilku latach od pierwszej gali w końcu poznaliśmy pierwszego mistrza. Został nim „Don Diego”, który pokonał „Balboę”.

Teraz przyszedł czas na 1. obronę. Mateusz Kubiszyn niemal od razu namaścił swojego oponenta – Łukasza Parobca. Popularny „Goat” jest niesiony dwoma zwycięstwami przed czasem. Polak szybko i brutalnie rozprawił się z „French Vikingiem” i brytyjskim mistrzem Lukiem Atkinem. Teraz „przystojny drań” zmierzy się z niepokonanym „Don Diego”!

Oprócz tego w charakterystycznym ringu zobaczymy też liczne mocne debiuty. Czy wyczekiwaną walkę stoczy „Popek”? Czy poznamy datę pierwszego pojedynku Hectora Lombarda? To wszystko zobaczyć możecie na żywo 1 grudnia!

Transmisja z GROMDA 15 odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów na to wydarzenie dostępna jest w serwisie eBilet.pl. Znajdziecie tam wejściówki zarówno tradycyjne, jak i na sektory VIP.

Sprawdź!  Don Diego zawalczy na FAME 20? Co z jego debiutem? "Federacja nie jest zadowolona"

Kup bilet na galę GROMDA 15!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.