FAME MMA

Trener Okniński po przegranej Szeligi na FAME 19: „Rozmawiałem z Wrzoskiem. Jestem mu wdzięczny, że…”

Trener Mirosław Okniński zabrał głos po gali FAME 19, podczas której jego pojedynek stoczył nowy podopieczny Piotr Szeliga.

„Szeli” ponownie zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. Pierwsze starcie wygrał przez kontuzję rywala, ale był bardzo pewny siebie i zapowiadał, że również tym razem pokona znacznie bardziej doświadczonego zawodnika. W klatce jednak nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

Były mistrz KSW zdominował freak fightera i pokazał, że kontuzja była jedynie wypadkiem przy pracy. Udzielił również Szelidze lekcji pokory, gdyż wiele mocnych słów padło z ust zawodnika FAME.

Po wygranej zdradził, że jest otwarty na trylogię i chętnie jeszcze raz rozprawi się z Szeligą. Głos zabrał również trener freak fightera, który zdradził, o czym rozmawiał z Wrzoskiem przy okazji gali FAME 19 zarówno przed, jak i po starciu.

Mirosław Okniński w wywiadzie dla MMA-BNB przyznał, że poprosił go o to, by ten dał już spokój Szelidze i nie wbijał w niego szpilek po deklasacji:

– Z Wrzoskiem się lubimy i szanujemy. Normalnie rozmawialiśmy przed i po gali. Powiedziałem, że jest u nas i proszę go, żeby nie dojeżdżał Szeligi. On powiedział, że ma szacunek do mnie i nie będzie go dojeżdżał ze względu na mnie, bo tak by go cisnął do bólu. Jestem wdzięczny Wrzoskowi.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.