GROMDA

Norman Parke w GROMDZIE!? Szef federacji mówi o międzynarodowym pasie

Szef GROMDY Mariusz Grabowski przy okazji ostatniego wywiadu wypowiedział się na temat międzynarodowego pasa i wymienił dwa ciekawe nazwiska.

Już ostatnie dni dzielą nas od kolejnej gali walk na gołe pięści. Już w ten piątek odbędzie się GROMDA 14, a właściciel organizacji zapowiedział mocne pojedynki. Czekają na nas super fighty oraz turniej, a w akcji zobaczymy ulubieńców kibiców oraz mocnych debiutantów.

Limitowana pula biletów na GROMDA 14 dostępna jest wciąż na eBilet.pl. Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

BANER GROMDA

Norman Parke w GROMDZIE?

Od pewnego czasu coraz częściej mówi się o dużych nazwiskach, które być może spróbują swoich sił w ringu GROMDY. Już jakiś czas temu Grabowski zdradził, że chodzi o zawodników z przeszłością w takich organizacjach jak UFC.

Teraz szef federacji wspominając o pasie, przyznał, że o tytuł będą bić się wyłącznie GROMDZIARZE. Natomiast jeśli chodzi o międzynarodowe mistrzostwo, organizacja może sięgnąć po takich zawodników jak Norman Parke czy Hector Lombard.

– Mamy trofeum, tylko szukamy najlepszych zawodników. Szukamy ich ze swojej federacji. O międzynarodowy pas możemy brać Hectora Lombarda, możemy brać Normana Parke, możemy brać innych. Ale to tylko o pas międzynarodowy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.