K-1

Tomasz Sarara ujawnia szczegóły dotyczące nowej federacji! Nagroda główna to 100 tysięcy złotych

Czołowi polscy kickboxerzy postanowili stworzyć nową organizację. Nie będą to jednak typowe walki, tylko formułą, którą kibice sportów walki lubią najbardziej.

Tomasz Sarara wraz m.in. z Bartoszem Batrą otwierają projekt Strike King League. Dotychczas czegoś takiego w Polsce, a nawet w Europie nie było. Pojedynki bowiem będą odbywać się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Takie starcie można oglądać regularnie np. na galach azjatyckiego giganta One Championship.

Pojedynki te cechują się widowiskowością i dostarczają ogromnych emocji. Starcia zawodników nawet z niższych kategorii często kończą się efektownymi nokautami, czy też dochodzi do brutalnych i wyrównanych starć na bardzo wysokim tempie przez trzy rundy.

Strike King League to także nowy system rozgrywek, w których nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych. Na pierwszej gali zawalczy sam Tomasz Sarara. W obszernym wywiadzie dla fansportu.pl zdradził wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia.

Wyjaśnił, jaka jest jego rola w federacji, wypowiedział się na temat potencjalnych starć freakowych oraz planów na przyszłość. Całą rozmowę znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Sarara zabrał głos po kontrowersji! Odpowiada na krytyczne komentarze kibiców!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.