K-1

Zobaczymy freak fighty w nowej federacji Sarary!? Znamy odpowiedź

Tomasz Sarara i Bartosz Batra wchodzą na rynek z nowym projektem. Pierwszy z kickboxerów zdradził szczegóły oraz opowiedział o planach na przyszłość.

Strike King League to organizacja, w której pojedynki będą odbywać się na zasadach K-1, ale w małych rękawicach. Jest to ulubiona formuła kibiców, którzy chcą oglądać widowiskowe starcia, kończące się często efektownymi nokautami.

W pierwszym wydarzeniu udział weźmie Tomasz Sarara, który rozmawiał z portalem fansportu.pl. W obszernej rozmowie wyjaśnił, jak będzie funkcjonować federacja oraz kogo będziemy mogli oglądać w akcji.

Padło też pytanie o potencjalne pojedynki freak fightowe. Sarara sam brał bowiem udział w Clout MMA, a angaż tego typu zawodników z całą pewnością zapewniłby duży rozgłos nowej federacji. Na to oraz inne pytania były zawodnik KSW odpowiedział w poniższym wywiadzie:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.