KSW

[WIDEO] Tomasz Romanowski nokautuje Aleksandara Rakasa! Walka trwała niecałe 2 minuty!

W piątym pojedynku podczas KSW 63 do klatki powrócił Tomasz Romanowski, który zmierzył się z niebezpiecznym Aleksandarem Rakasem.

Tomasz Romanowski vs. Aleksandar Rakas

Tomasz Romanowski to zwycięzca programu „Tylko Jeden”, gdzie pokonywał Mariusza Radziszewskiego i Marcina Krakowiaka. W KSW zadebiutował on na gali z numerem 55, wówczas po trzech rundach pokonał Iona Surdu. „Tommy” w swojej bogatej karierze wygrał 13 starć. W ostatnim pojedynku na gali KSW 61 przegrał przez TKO z Patrikiem Kinclem.

Aleksandar Rakas do tej pory stoczył jeden pojedynek dla KSW. Chorwat podczas gali KSW 58 zmierzył się z Michałem Michalskim i musiał uznać wyższość Polaka pod koniec pierwszej odsłony. Były karateka i mistrz Chorwacji w kickboxingu z 2008 roku walczy w formule MMA od 2011. Podopieczny Mirko „CroCopa” Filipovicia ma na koncie 15 wygranych pojedynków, z których 13 kończył przed czasem.

RELACJA:

Runda 1:

Pojedynek rozpoczął Rakas od niskiego kopnięcia. Tomeka zaczął wywierać presję, jednak nie zadał celnych ciosów. Romanowski był oszczędny w ciosach. Rakas kąsał rywala ciosami i niskimi kopnięciami. „Tommy” ruszył świetną serią sierpów ruszył na rywala i wystrzelił piekielny lewy sierp nokautując Aleksandara Rakasa fundując mu trzecią porażkę w KSW.

Walkę przez KO w 1. rundzie wygrywa Tomasz Romanowski

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.