KSW

[WIDEO] Tomasz Romanowski nokautuje Aleksandara Rakasa! Walka trwała niecałe 2 minuty!

W piątym pojedynku podczas KSW 63 do klatki powrócił Tomasz Romanowski, który zmierzył się z niebezpiecznym Aleksandarem Rakasem.

Tomasz Romanowski vs. Aleksandar Rakas

Tomasz Romanowski to zwycięzca programu „Tylko Jeden”, gdzie pokonywał Mariusza Radziszewskiego i Marcina Krakowiaka. W KSW zadebiutował on na gali z numerem 55, wówczas po trzech rundach pokonał Iona Surdu. „Tommy” w swojej bogatej karierze wygrał 13 starć. W ostatnim pojedynku na gali KSW 61 przegrał przez TKO z Patrikiem Kinclem.

Aleksandar Rakas do tej pory stoczył jeden pojedynek dla KSW. Chorwat podczas gali KSW 58 zmierzył się z Michałem Michalskim i musiał uznać wyższość Polaka pod koniec pierwszej odsłony. Były karateka i mistrz Chorwacji w kickboxingu z 2008 roku walczy w formule MMA od 2011. Podopieczny Mirko „CroCopa” Filipovicia ma na koncie 15 wygranych pojedynków, z których 13 kończył przed czasem.

RELACJA:

Runda 1:

Pojedynek rozpoczął Rakas od niskiego kopnięcia. Tomeka zaczął wywierać presję, jednak nie zadał celnych ciosów. Romanowski był oszczędny w ciosach. Rakas kąsał rywala ciosami i niskimi kopnięciami. „Tommy” ruszył świetną serią sierpów ruszył na rywala i wystrzelił piekielny lewy sierp nokautując Aleksandara Rakasa fundując mu trzecią porażkę w KSW.

Walkę przez KO w 1. rundzie wygrywa Tomasz Romanowski

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.