KSW

[WIDEO] Świetny debiut Emilii Czerwińskiej! Rozbija Weronikę Eszer w drugiej rundzie!

Za nami kolejny pojedynek kobiet. Tym razem w klatce zobaczyliśmy utytułowaną kickbokserkę Emilię Czerwińską, która zmierzyła się z Weroniką Eszer.

Emilia Czerwińska vs. Weronika Eszer

Emilia Czerwińska przez lata zdobywała szlify w kickboxingu, gdzie odniosła wiele sukcesów, takich dwukrotne mistrzostwo świata w K-1. Aż 9 razy sięgała po złoty medal mistrzostw Polski. Od 2009 roku była członkinią kadry narodowej w kickboxingu. Emilia ma za sobą już starty amatorskie oraz występy na zawodach parterowych.

Weronika Eszer podobnie jak jej rywalka wcześniej nie miała zawodowych startów. Przez lata trenowała Judo, gdzie odniosła dużo sukcesów. Od ponad trzech lata próbuje swoich sił w amatorskim MMA. W nowej dyscyplinie stoczyła już 14 pojedynków i zdobyła tytuły mistrzyni Polski i Europy.

RELACJA:

Runda 1:

Eszer rozpoczęła od niskich kopnięć. Emilia ruszyła do przodu z ciosami. Eszer poszła po nogi, ale została przetoczona w parterze. Po świetnym kotle parterowym Eszer z trójkąta nogami przeszła do balachy na łokieć. Walka wróciła do stójki skąd Eszer zaczęła dociskać Czerwińską do klatki. Emilia z klinczu trafiła przeciwniczkę świetnym kolanem na rozerwaniu. Walka wróciła na środek oktagonu. Po celnych ciosach Czerwińskiej Eszer znów ruszyła po obalenie i po krótkim klinczu spróbowała rzutu przez biodro, ale jej to się nie udało i to Emilia znalazła się na górze. Po kilku ciosach z góry w jej wykonaniu walka wróciła do stójki. Po fatalnej próbie obalenia Czerwińska skontrowała przeciwniczkę celnymi ciosami i i przewracając Eszer. Czerwińska zdobyła dosiad skąd zasypała rywalkę ciosami z góry. Jednak Weronikę przed porażką ocalił gong kończący rundę.

Sprawdź!  Izu Ugonoh skomentował przegraną walkę na KSW 60! "Popełniłem kilka błędów i zapłaciłem za to ogromną cenę"

Runda 2:

Emilia Czerwińska świetnie czuła dystans co pokazała przepuszczając szerokie ciosy rywalki. Przy kolejnej próbie obalenia Eszer Czerwińska skarciła ją świetnym kolanem na głowę. Eszer znów złapała klincz, gdzie dopychała Czerwińską do klatki. Eszer znów straciła pozycję i Czerwińska zdobyła dosiad skąd zasypała Weronikę ciosami. Jednak postanowiła poszukać lepszej pozycji i zdobyła plecy zadając kolejne ciosy. Czerwińska zaczęła mocnymi łokciami rozbijać rywalkę i po wielu celnych ciosach sędzia postanowił przerwać ten pojedynek.

Walkę przez TKO w 2. rundzie wygrywa Emilia Czerwińska

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *