FAME MMAKSW

Tomasz Romanowski chce walczyć z Normanem Parkiem – „Freakowe organizacje zrobiły z ciebie zawszonego grubasa”

Wczoraj w Bułgarii odbyła się gala EFM Show 2, gdzie w pojedynku bokserskim wystąpił Norman Parke. Pokonał on przez decyzję sędziowską Macieja „Irokeza” Jewtuszko. Do tej pory „Stormin” związany był z federacją KSW, jednak przez ostatnie miesiące był on w konflikcie z organizacją i jego powrót wydawał się niemożliwy.

„Dajcie mi z trzy miesiące” – Norman Parke wyraża chęć na powrót do KSW

Jednak teraz okazuje się, że Norman zmienił zdanie. W wywiadzie dla inthecage.pl zdradził, że jego powrót wydaje się być bardzo prawdopodobny. „Stormin” wyraził chęć kontynuowaniu kariery w wadze lekkiej. Na jego celowniku znalazł się między innymi Marian Ziółkowski.

„Z Martinem mam dość regularny kontakt. Wysyła mi wiadomości: 'Jak się czujesz?, 'Kiedy wrócisz, bo potrzebujemy sprzedać trochę więcej PPV’. Chciałbym jeszcze zawalczyć dla KSW. Dajcie mi z trzy miesiące, żebym doprowadził się do stanu, gdzie na co dzień będę ważył około maksymalnie 80 kilogramów. Wtedy ponownie będę mógł startować w kategorii lekkiej. Wiem, że Borys się tam przeniósł i jest gotów, by walczyć o pas. Jest kilka ciekawych zestawień. Chciałbym zmierzyć się z Ziółkowskim i ponownie z Borysem w MMA, ponieważ pierwsze starcie było naprawdę dobre. Właśnie tam rozpocząłem swoją karierę w Polsce. Trzeba odsunąć to całe gówno, które się wydarzyło na bok. Chętnie ponownie zawalczę dla KSW. Myślę, że w przyszłym roku mnie tam zobaczycie.” powiedział w wywiadzie dla inthecage.pl Norman Parke.

Norman Parke jest byłym zawodnikiem Ultimate Fighting Championship, gdzie stoczył 9 pojedynków. W 2017 roku zadebiutował w federacji KSW, gdzie na gali 39 przegrał po bliskim boju z Mateuszem Gamrotem. Na KSW 50 w Londynie wypunktował Marcina Wrzoska zdobywając tymczasowy pas mistrzowski w dywizji lekkiej. W tym roku na FAME MMA 10 w pokonał Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. W październiku na FAME MMA 11 zmierzy się w walce bokserskiej z Borysem Mańkowskim.

Sprawdź!  Akop Szostak o walce z Radosławem Słodkiewiczem: "To nie są takie walki, jakie chciałbym robić. To nie był zawodnik z krwi i kości, czysto MMA"

„Te freakowe organizacje zrobily z ciebie zawszonego grubasa.” – Tomasz Romanowski apeluje o walkę z Normanem Parkiem

Na Instagramie Tomasz Romanowski w ostrych słowach wyraził chęć walki z Normanem Parkiem w klatce KSW

„@storminnorman6116 byłeś wojownikiem a te freakowe organizacje zrobily z ciebie zawszonego grubasa. Słyszałem ze chcesz powrócić na wojownicza ścieżkę. Z miłą chęcią tam cie przywitam w @ksw_mma.” – napisał na Instagramie Tomasz Romanowski.

„Tommy” to zwycięzca programu „Tylko Jeden”, gdzie pokonywał Mariusza Radziszewskiego i Marcina Krakowiaka. W KSW zadebiutował on na gali z numerem 55, wówczas po trzech rundach pokonał Iona Surdu.W tym roku na gali KSW 61 przegrał przez TKO z Patrikiem Kinclem. W swoim ostatnim boju na KSW 62 znokautował Aleksandara Rakasa w 1. rundzie powracając na ścieżkę zwycięstw.

źródło: Instagram, inthecage.pl

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.