PRIME SHOW MMA

Tomasz Chic poddał starcie! Padł na deski i nie chciał walczyć! [WIDEO]

W jednej z pierwszych walk karty głównej Prime Show MMA 8 doszło do potyczki w formule K-1. Damian „Dzik” Graf wrócił do klatki, a jego oponentem był Tomaz Chic.

Popularny „Dzik” doskonale znany jest fanom z takich programów, jak Warsaw Shore, czy Ex na Plaży. Damian Graf we freak fightach zadebiutować miał już bardzo dawno, ale na drodze stawały mu kontuzje. Uraz nie powstrzymał z kolei Rataja przed bokserską potyczką, w której szybko został zdemolowany przez „Dzika”.

Na dzisiejszej gali Prime Show MMA Graf mierzył się z Tomaszem Chickiem. „Bezdomny Milioner”, jak sam siebie określa, to kontrowersyjna i bardzo barwna postać. Przed kilkoma miesiącami Chic wrócił do freak fightów, by zmierzyć się w rewanżu z „Żuromem”. Choć pierwsze starcie poszło na korzyć Tomka, tym razem Żuromski okazał się być lepszy.

Prime MMA: Dzik vs. Chic – RELACJA

RUNDA 1

Chic szukał obszernych ciosów z dystansu. Skrócił dystans, ale Dzik sięgnął go podbródkiem. Chic rzucił się z szaleńczym atakiem i smagnął brodę rywala. Graf trafił w kontrze. Chic zaatakował sierpem, powalił Dzika i jeszcze dołożył kilka młotków! Otrzymał za to karny punkt. Chic machał sierpami, ale to lewy prosty powalił Dzika.

Sprawdź!  Pierwszy freak fighter z banem? Wojciech Gola zdradza nazwisko! "Ma zakaz konkurencji, nie powinien wziąć tej walki"

RUNDA 2

Tomasz Chic ruszył piecem, ale skontrował go Dzik. Chic zgarną cios na korpus i rywal był liczony. Graf na wstecznym, wyczekał ataku i ruszył z kontrą na wycieńczonego Tomka. Chic sięgnął, liczony Damian Graf, ale Chic padł na matę i poddał walkę!

Wynik walki: Damian „Dzik” Graf wygrał przez TKO (poddanie rywala) w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.