MMA

Tomasz Adamek gotowy przyjąć wyzwanie Marcina Najmana! Zawalczy pod jednym warunkiem!

Tomasz Adamek przyjął wyzwanie, które od kilku tygodni rzuca mu Marcin Najman. Były mistrz świata zawalczy z nim pod pewnym warunkiem.

Adamek niedawno zapowiedział ostatni w karierze pożegnalny pojedynek bokserski. „El Testosteron”, który od dawna jest skonfliktowany z „Góralem” zaproponował mu walkę w MMA. Na jego social mediach pojawiło się wiele wpisów, również w wywiadach regularnie wspomina o Adamku.

Adamek odpowiada na wyzwanie Najmana

Niedawno Najman m.in. skomentował nagranie z udziałem Adamka A więc MMA! Tomasz wchodź do turnieju High League albo na Extra Fight! To, co prezentujesz na dziś w MMA, potwierdza moje przypuszczenia. 10 sekund i boczna albo dosiad!

Teraz w ostatnim wywiadzie dla To jest boks Adamek postanowił odpowiedzieć na wyzwanie Najmana. Oświadczył, że jest gotowy zawalczyć z nim w MMA, jednak pod warunkiem, że żaden z zawodników nie zarobi na tym ani grosza. Były mistrz świata proponuje by nie było możliwości umieszczania reklam na spodenkach czy tatuażach, a do tego gaże zostały przeznaczone na cele charytatywne:

Sprawdź!  (VIDEO) Polskie freak fighty przy tym, to nic! Szalone walki na Fight Circus 4!

Coś tam krzyczy. Ja się z tego śmieje. Jeżeli bardzo będzie tego chciał, na pewno sponsorzy się znajdą. Ja dam taką propozycję, że nasze gaże przeznaczymy na cele charytatywne na dzieci chore czy biedne. Nie mając sponsorów na spodenkach, będzie można napisać tylko Adamek.

– Dlaczego nie? Podejrzewam, będzie gaża duża dla mnie. Miałem propozycje wcześniej z MMA. Ja jestem otwarty, tylko wszystkie pieniądze dajemy na cele charytatywne. Przecież tutaj nie ma się co oszukiwać. On z tego żyje. Lepiej te pieniądze dać na potrzeby młodych. Jest potrzeba wielka, jest tyle dzieci chorych. Ja nie zbiednieję.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.