FAME MMA

To jeszcze nie koniec! Labryga komentuje spotkanie z Natanem na konferencji FAME

Denis Labryga zabrał głos po spotkaniu z Natanem Marconiem. W mocnych słowach wypowiedział się na temat zawodnika FAME MMA. 

W miniony poniedziałek odbyła się konferencja przed galą FAME: Reborn. Podczas wydarzenia nie zabrakło dużych emocji, a także dymów z udziałem Natana. Między innymi podczas udzielania wywiadów rzucił się na „Polaka”, po czym stwierdził, że nie zamierza z nim walczyć.

Doszło również do spotkania Marconia z Denisem Labrygą, w którego od dłuższego czasu wbija szpilki poprzez social miedia i nie szczędzi ostrych słów pod jego adresem. Kibice z całą pewnością wyobrażali sobie inaczej konfrontację freak fighterów, jednak Denis ma kontuzję, przez co porusza się o kulach i nie wdał się w awanturę z Natanem.

Na tym jednak nie koniec, gdyż po wszystkim zabrał głos i skomentował swoje spotkanie z zawodnikiem FAME. Zapowiedział, że musi dojść do zdrowia, a potem możemy spodziewać się rozwinięcia sytuacji:

– Nie przyjechałem specjalnie dla ciebie, tylko przy okazji jak byłem w Łodzi, to wpadłem. Dalej trwa twój panel i tak mnie to znudziło, że postanowiłem stamtąd wyjść. Powiem szczerze, że gówna się nie tyka sprzedawczyku, bo śmierdzi. Wyzdrowieję i będzie cacy.

Zobacz inne wywiady po konferencji FAME: Reborn.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.