FAME MMA

Takiego trailera jeszcze nie było! FAME MMA wyprodukowało film zapowiadający nadchodzącą galę!

Już 20 maja w Łodzi odbędzie się FAME 18. Organizatorzy jak zwykle przed galą przygotowali zapowiedź filmową wydarzenia. Tym razem jednak przeszli samych siebie i stworzyli zupełnie wyjątkowy trailer, który w niczym nie ustępuje największym produkcjom kinowym.

Do tej pory trailery kolejnych gal realizowane były w formie teledysków muzycznych czy krótkich form video. Fame: Drive – official trailer to całkowicie nowy format, który tworzy emocjonującą i wciągającą fabułę nawiązującą do nocnych wyścigów samochodowych. Produkcja jest na tyle rozbudowana, że została podzielona na dwa odcinki.

Największa produkcja w historii FAME

Wszystkie poprzednie zapowiedzi wzbudzały duże uznanie wśród fanów FAME. Jednak jak mówią przedstawiciele federacji, to trailer najbliższej gali został wyprodukowany ze zdecydowanie największym jak do tej pory rozmachem. Plan zdjęciowy trwał aż 5 dni.

Jest to pierwszy trailer, który przypomina raczej fabułę niż teledysk muzyczny. Na potrzeby realizacji zostało wynajęte prywatne lotnisko w Białymstoku. Część zdjęć zrealizowano na torze wyścigowym w Modlinie.

Budda i FAME GTR w tle

Zapowiedź FAME 18 nawiązuje do trwającego właśnie największego projektu motoryzacyjnego w historii. Przypomnijmy, że znany motoryzacyjny influencer Kamil “Budda” Labudda wspólnie z FAME zorganizowali konkurs, w którym nagrodą główną jest Nissan GTR o wartości ponad 1 miliona złotych.

Sprawdź!  Karta walk FAME Friday Arena 2 już znana! Federacja odkrywa karty przed kolejną galą

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu: famegtr.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.