GROMDA

Weterani UFC w GROMDZIE? Szef federacji ujawnia: „Prowadzimy rozmowy. To są zawodnicy z…”

GROMDA 13 zbliża się wielkimi krokami. Ruszyła już sprzedaż PPV i kibice mogą wykupić dostęp do wydarzenia, podczas którego odbędzie się hitowy pojedynek.

Fani walk na gołe pięści ponownie będą świadkami emocjonującego turnieju, w którym udział bierze ośmiu zawodników. Poza tym odbędą się również starcia dodatkowe, czyli extra fighty, oraz finał mini turnieju o miano mistrza GROMDY, w którym Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem Domalikiem.

-> Kliknij w poniższy baner i wykup PPV na GROMDA 13 <-

Duże nazwiska w GROMDZIE?

To właśnie „Don Diego” i „Balboa” będą głównymi bohaterami GROMDA 13. Szef federacji Mariusz Grabowski wyjaśnił, że nie chce odciągać od nich uwagi innymi dużymi nazwiskami, jednak takie możemy zobaczyć w niedalekiej przyszłości.

W ostatnim wywiadzie dla To Jest Boks zdradził, że rozmawia ze znanymi zawodnikami, w tym takimi, którzy bili się dla UFC, czyli największej organizacji na świecie:

– Taka moda się rozpoczyna i coraz więcej zawodników, może niektórzy są na emeryturze, ale są znani i patrzą w naszym kierunku. Nie będę zdradzał, z kim prowadzimy rozmowy, ale to są zawodnicy z UFC i na pewno wiele wnoszą.

– Ja też się rozglądam w takim kierunku i chcę w jakiś sposób to rozwijać. Ja słyszę opinie, że był słaby turniej. W GROMDZIE są amatorzy, którzy po prostu muszą się wybić i pokazać. To nie są zawodnicy z nazwiskami. W przypadku Don Diego z Balboą musi się coś zmienić i rozglądamy się za zawodnikami z dużymi nazwiskami.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.