KSW

Tak Włodarczyk zareagował na pojedynek Adamka w KSW: „Postąpił po świńsku”

Krzysztof Włodarczyk skomentował pojedynek legend. Nie spodobało mu się zachowanie Tomasza Adamka, który zmierzy się z Mamedem Khalidovem.

Do starcia dojdzie w main evencie nadchodzącej gali XTB KSW: Epic. Dla byłego mistrza będzie to debiut w boksie, z kolei Adamek powraca po bardzo długiej przerwie. Ostatni raz w klatce mogliśmy oglądać go jeszcze w 2018 roku, kiedy to przegrał z Jarrellem Millerem.

Pomysł takiego starcia narodził się po tym, jak Mamed ogłosił, że chce spróbować swoich sił w boksie. Gotowość do walki jako pierwszy zgłosił Jan Błachowicz, a po nim kilku innych zawodników. Wśród nich znalazł się m.in. Krzysztof Włodarczyk.

Z czasem jednak coraz częściej zaczęło mówić się o zestawieniu Khalidova z Adamkiem, aż w końcu starcie zostało oficjalnie potwierdzone. Wydaje się, że był to jedyny rywal brany przez KSW pod uwagę, jednak mimo wszystko Włodarczykowi nie podoba się to, że „Góral” zajął jego miejsce.

W wywiadzie dla ringpolska.pl tak skomentował pojedynek legend na gali XTB KSW: Epic:

Sprawdź!  Michał Kita ukarany przez KSW za obraźliwe słowa po przegranej walce

– Trochę bym powiedział Tomek tak uważam delikatnie postąpił po świńsku, bo przecież ja rzuciłem hasło, a propos boksu z Khalidovem. Mamed powiedział ”jak najbardziej, nie ma problemu”. I nagle patrzę po jakimś czasie Adamek się wcisnął bym powiedział między Włodarczykiem, a Khalidovem. No nic. Życzę im powodzenia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.