FAME MMA

Tak Kwieciński zareagował po ogłoszeniu walki z Pasternakiem! „Będę z nim jechał jak…”

Alan Kwieciński zabrał głos po ogłoszeniu pojedynku na gali FAME 20. Jest bardzo pewny siebie i zapowiada, że będzie świetnie przygotowany.

„Alanika” czeka bardzo duże wyzwanie. Bez wątpienia będzie to jeden z najtrudniejszych pojedynków w jego karierze, gdyż zmierzy się z doświadczonym Michał Pasternakiem. Starcie odbędzie się na zasadach K-1, jednak „Wampir” pokazał, że również w tej formule jest niebezpieczny.

Kibice bardzo długo czekali na to zestawienie, śledząc ogromny konflikt zawodników. Byli przekonani, że do starcia w ogóle nie dojdzie, gdyż Alan cały czas zmieniał zdanie. Finalnie jednak postanowił skonfrontować się z Pasternakiem i wszystko wyjaśnić.

W wywiadzie dla MMA-BNB zabrał głos po raz pierwszy po ogłoszeniu walki. Zapewnił, że na fanów dymów czekają bardzo mocne konferencje. Odniósł się również do samego starcia i stwierdził, że będzie na nie gotowy, gdyż w WCA czekają go cięższe treningi niż sam pojedynek:

– Będę z nim jechał jak ze sz…ą. On ze mną jedzie, to ja z nim będę jechał. Ja się go nie boję. Ja się nie boję, ja jestem takim zawodnikiem, że się nie boję dostać po głowie. Będę miał mocniejsze sparingi w WCA niż z nim walkę. Moja głowa się naprawiła i wierzę w swoje umiejętności. Zacznę mocno rok, ale nie spodziewałem się, że aż tak. 10 lutego pozamykam wszystkim buzię.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.