FAME MMA

Szeliga jednak zawalczy z Natanem? Zaproponował federacji walkę tylko jedną ręką! [WIDEO]

Piotr Szeliga zabrał głos w sprawie pojedynku z Natanem Marconiem. Fani liczyli, że dojdzie do takiego zestawienia podczas jubileuszowej gali.

W lutym odbędzie się FAME 20, a federacja ogłosiła już niemal całą kartę walk. Dojdzie do kilku ciekawych pojedynków jak np. „Boxdel” vs „Don Kasjo” czy Michał Pasternak vs Alan Kwieciński, jednak kibice nie ukrywają, że spodziewali się czegoś naprawdę mocnego.

Fanom dymów zależy na starciu Natana Marconia z Piotrem Szeligą. Ich social media zalały komentarze Internautów, którzy dopytują, co z ich walką. Głos w tej sprawie postanowił zabrać „Szeli” i zaproponował szalone zasady.

Szeliga tak bardzo chce tego pojedynku, że jest gotowy wyjść do klatki i bić się tylko jedną ręką! Natan jednak nie chciał zgodzić się na żadną formułę:

– Już wam tłumaczę, o co chodzi z brakiem mojej walki z Marconiem. On to powiedział w wywiadach, że mnie napie…li na zasadach podwórkowych. Praktycznie bez zasad, a tu nagle okazuje się, że nawet w MMA nie chce, w K-1 również, w boksie na małe rękawice również. Zaproponowaliśmy, że zwiążemy mi lewą rękę do ciała, również się nie zgodził. Mówiłeś, że jesteś polski Mike Tyson! Ja wychodzę do każdego, a ty co? Z Denisem odklepujesz, taki przestraszony byłeś. Teraz miałeś walkę ze zmęczonym bagietą. Ty tak chcesz się zapisać na kartach historii freak fightów?

Na tym nie koniec, gdyż Szeliga wpadł na pomysł walki 3vs1. Jest gotowy zmierzyć się z trzema rywalami jednocześnie. Zaproponował, by Natan dobrał sobie np. Sylwestra Wardęgę oraz Tomasza Olejnika, albo Wojtka Golę i zawalczył razem z nim 2vs1.

Sprawdź!  Tyburski idzie po nokaut w walce z Wampirem! "Mam petardę. Pasternak się o tym przekona"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.