KSW

Szpilka zabrał głos po KSW 77! Jest otwarty na walkę z Pudzianowskim: „Oczywiście, że…”

Artur Szpilka będzie kolejnym rywalem Mariusza Pudzianowskiego? Jak przyznał, jest zainteresowany takim zestawieniem.

Były strongman ma za sobą największą walkę w karierze, z której jednak nie jest zadowolony. Jak przyznał po porażce z Mamedem Khalidovem na KSW 77, jest nie tylko zaskoczony, ale też zażenowany swoją postawą, którą skomentował takimi słowami:

– Po prostu stanąłem jak ta pierdoła, bo inaczej nie mogę tego określić. Nawet ręki nie mogłem podnieść ani nogami ruszyć. Sam jestem zaskoczony. Pierwszy raz coś takiego stało się, że stoję i nie wiem, co mam robić. Zamurowany. Zamurowany, przyspawany do maty.

Szpilka otwarty na walkę z Pudzianowskim

Zaraz po gali KSW 77 i walce legend o swój komentarz w wywiadzie dla Koloseum poproszony został Artur Szpilka, którego już wcześniej zestawiano z Pudzianowskim. Obaj zawodnicy byli jednak świadomi tego, że to zbyt wcześnie na takie starcie, gdyż „Szpila” dopiero rozpoczął przygodę z MMA.

Teraz we wspomnianym wywiadzie zapytany o taką walkę przyznał krótko – Oczywiście, że tak – potwierdzając, iż jest otwarty na konfrontację z byłym strongmanem.

Sprawdź!  (VIDEO) Michał Kita wygrywa w pierwszej rundzie! Potężnymi ciosami rozbił Marka Samociuka!

Również w rozmowie z Koloseum głos zabrał także dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski, który dodał –

– Dwóch super rozpoznawalnych zawodników, starcie dyscyplin, taki freak fight w starym stylu. Pytanie, czy Artur jest już tak pewny swoich umiejętności w MMA, bo myślę, że Mariusz by się ani chwili nie zastanawiał.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.