KSW

Juras stawia na Mameda! Skomentował formę Adamka

Tylko tydzień dzieli nas od gali KSW Epic, podczas której dojdzie do starcia legend polskich sportów walki. Swoimi przemyśleniami na temat walki podzielił się też Łukasz Jurkowski.

Pojedynek Tomasz Adamek kontra Mamed Khalidov będzie walką wieczoru wyjątkowej gali KSW Epic. Zawodnicy już 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice zmierzą się w formule bokserskiej na dystansie sześciu 3-minutowych rund. Większość kibiców i ekspertów jako faworyta stawia „Górala”. Brutalnie szanse Mameda ocenił trener Zbigniew Raubo. Inne spojrzenie na to ma Łukasz Jurkowski.

Adamek – Khalidov: Zgarnij kod PPV!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Ziółkowski mocno komentuje pomysł rewanżu! "Jedyne sensowne zestawienie to..." [WIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

„Juras” o walce Tomasz Adamek vs Mamed Khalidov

O ile umiejętności Adamkowi odebrać nie można, o tyle sporą niewiadomą jest forma Tomasza. Ostatnią walkę „Góral” stoczył blisko 6 lat temu. Mamed w tym czasie zaliczył 6 starć.

Na temat tej walki w rozmowie z Andrzejem Kostyrą wypowiedział się Łukasz Jurkowski. Były zawodnik KSW mimo wszystko jako faworyta stawia Khalidova. Nie ukrywa przy tym, że jest stronniczy, a szybkość Tomasza Adamka rzeczywiście zrobiła na nim wrażenie.

Widziałem wideo blogi z przygotowań Tomka Adamka i wygląda tam niepokojąco szybko. A Tomek cały czas mówi, że jeżeli jest szybkość, to wygra z każdym. Pytanie ile tej szybkości będzie w dalszej fazie pojedynku, jeżeli wyjdzie on poza drugą rundę. Na tarczy wygląda to bardzo dobrze, ale gdzieś ten timing, kiwka, dystans… wiadomo, że takie rzeczy trochę z wiekiem mogą uciekać. Nie wiem, na ile uciekły Tomkowi Adamkowi.

Zobacz też szczegółową analizę walki Adamek vs Khalidov:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.