KSW

„Flinston” w KSW! Denis Górniak podpisał kontrakt po zrobieniu limitu wagi ciężkiej (VIDEO)

KSW ogłosiło dziś podpisanie umowy z kolejnym zawodnikiem! Nowym nabytkiem polskiej organizacji został Denis Górniak. „Flinston” musiał przejść testowe zbijanie wagi do limitu kategorii ciężkiej.

Denis Górniak to 26-letni zawodnik kategorii ciężkiej, który legitymuje się zawodowym rekordem 6-1. „Flinston” wygrał sześć walk w pierwszych rundach, cztery wygrane zanotował przez nokauty natomiast dwa przez poddania.

Raper Kizo i jego grupa managerska MTS wzięli pod swoje skrzydła utalentowanego ciężkiego. W przeszłości zapytano Wojsława Rysiewskiego o zakontraktowanie tego fightera do KSW.

Dyrektor sportowy odpowiedział wtedy:

– Obserwuję jego walkę na razie z wagą, jak tylko ją wygra to jestem zainteresowany.

Na profilu Grupy MTS na Instagramie pojawiło się dość humorystyczne nagranie, na którym najpierw zaprezentowano wspomnianą wyżej wypowiedź Rysiewskiego, a następnie sceny z biura KSW gdzie Denis Górniak udowadnia, że faktycznie zrzucił wagę. Wszystko zakończyło się złożeniem podpisu na kontrakcie z federacją KSW. Materiał video możecie zobaczyć poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.