Clout MMA

Denis prezentuje formę po kontuzji! Media trening przed walką z Omielańczukiem [WIDEO]

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą Clout MMA 2. Zawodnicy mieli także okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas media treningu.

Już jutro freakowa organizacja zagości w Orlen Arenie w Płocku. Na karcie walk znalazło się wiele ciekawych zestawień, jednak jedne z największych emocji wzbudza main event, w którym Daniel Omielańczuk w końcu zmierzy się z Denisem Załęckim.

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw i Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.25eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki3.21eFortuna.pl

Media trening Omielańczuk vs Załęcki

Forma Denisa Załęckiego jest wielką niewiadomą, gdyż powraca po bardzo poważnej kontuzji. Musiał przejść operację, gdyż zerwał więzadła, co zmusiło go do przerwy od treningów. Kiedy po raz pierwszy pojawił się na konferencji był w bardzo słabej formie fizycznej.

Ma jednak za sobą ciężkie przygotowania, zrzucił sporo kilogramów oraz zapewnia, że pracował również nad kondycją. Podczas media treningu zaprezentował serię szybkich ciosów, jednak nie chciał zdradzić zbyt wiele. Natomiast Omielańczuk postanowił zażartować.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.