Clout MMA

Szpilka skomentował zamieszanie wokół walki Denisa. Wyśmiał rywala: „El Estrogen się…”

Duże zamieszanie powstało wokół walki Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Sytuację postanowił skomentować Artur Szpilka.

Jak poinformowano na konferencji przed pierwszą galą Clout MMA, kolejną galę miał uświetnić długo wyczekiwany pojedynek. Toruński „Bad Boy” i weteran światowych ringów mieli zakończyć swój trwający bardzo długo konflikt. Od samego początku nie brakowało ostrych słów, co zapowiadało otwartą wojnę w klatce i niesamowite emocje na konferencjach.

Walka stanęła jednak pod dużym znakiem zapytania. Menedżer Artur Ostaszewski i Daniel Omielańczuk opublikowali wpisy, w których stwierdzili, że organizacja cały czas zmienia zasady i wymusza nowe reguły. Były fighter KSW dosadnie napisał, że „czuje się oszukany„. Na to wszystko w bardzo ostrych słowach zareagował Załęcki.

Sytuację w social mediach skomentował też niedawny przeciwnik Denisa Artur Szpilka. Były pięściarz na swoich social mediach opublikował grafikę, którą wcześniej zamieścił Omielańczuk. „Szpila” dodał też krótkie nagranie wyśmiewając Torunianina.

Clout MMA co to ma być? Do przewidzenia. Wiedział co by się z nim stało. El Estrogen Bad Boy się …

– Możecie dalej podawać te moje Instastories, żeby wiedzieli co tu się dzieje. Jak ktoś się … kolejny raz zresztą… Jeszcze walki nie było, nie zdążył wyprowadzić kopnięcia z zaskoczenia z półobrotu, a już jest obsrałka. Mam nadzieje Clout, że to w końcu zorganizujecie, bo to jest w sumie jedyna walka, na którą wszyscy grubo czekają.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Sprawdź!  Sędzia mocno po odrzuceniu protestu Najmana! "Można było wyjść z twarzą..."

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.