KSW

Szpilka o problemach z narkotykami! „Zaczynałem od 17 roku życia. Była tragedia”

Artur Szpilka w szczerej rozmowie z Konradem Karwatem opowiedział o swoich problemach z narkotykami, do których nie zamierza nigdy więcej wracać.

Już 3 czerwca ponownie zobaczymy „Szpilę” w klatce KSW. Podczas gali Colosseum 2 na Stadionie Narodowym stanie przed ogromnym wyzwaniem. W zaledwie swoim trzecim pojedynku MMA zmierzy się ze znacznie bardziej doświadczonym Mariuszem Pudzianowskim.

Szpilka szczerze o narkotykach

W ostatnim wywiadzie na kanale Między Seriami były pięściarz opowiedział nie tylko o boksie i MMA, ale także sprawach poza sportowych. Wspomniał m.in. o fali hejtu, z jaką musiał mierzyć się przez bardzo długi czas. W ostatnim czasie jednak sporo kibiców zmieniło zdanie na temat Szpilki ze względu na jego przemianę.

Zdradził również, że miał spory problem z używkami. Aktualnie jednak od kilku lat jest czysty i sam sobie obiecał, że nigdy więcej nie weźmie żadnych narkotyków.

– Nie biorę narkotyków, nie piję alkoholu. Piję tylko na wakacjach. Jedziemy gdzieś, to jakieś winko, ale nie, że upijam się w trupa. Nie mówię, bo zaczynałem też grubo z narkotykami. Od 17 roku życia, jak podpisałem zawodowy kontrakt. Była tragedia. Co walka, po walce zjazd. Dzięki Bogu, od 4 lat nie wziąłem żadnego narkotyku, nie wezmę już. Taką sobie dałem przysięgę, że nie złamię się.

Dopytany przez Karwata o to, czy uważa, że gdyby nie brał narkotyków byłby dzisiaj mistrzem świata, odpowiedział – Nie uważam. Na pewno, jakbym posłuchał Lennoxa Lewisa – stwierdził pięściarza, żartując i nawiązując już do swojej słynnej wypowiedzi.

Sprawdź!  Pudzianowski zdradził, z kim sparował! Wiemy, kto będzie w jego narożniku na KSW 77

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.