FAME MMA

FAME 18. Okniński stanowczo przed walką Ferrariego! „Nie dopuszczę go, jeśli w pierwszej…”

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie nadchodzącej gali FAME 18, podczas której jego podopieczny stoczy aż dwa pojedynki.

Amadeusz „Ferrari” Roślik ma przed sobą aż dwa main eventy. Najpierw zmierzy się z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Będzie to wyjątkowo trudne zadanie przede wszystkim ze względu na słabą kondycję popularnego freak fightera.

Okniński o walkach „Ferrariego”

Ostatnim razem wytrzymał dwie 3-minutowe rundy, po których całkowicie opadł z sił i wypuścił zwycięstwo z rąk. W trzeciej odsłonie nie był w stanie postawić się Kamilowi Łaszczykowi, którego wcześniej zdominował w parterze i prowadził na kartach punktowych.

Teraz ma stoczyć aż dwa starcia i wielu kibiców obawia się, że możemy zobaczyć tylko jeden pojedynek. Co więcej, sam trener Mirosław Okniński w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco oświadczył, że nie pozwoli „Ferrariemu” walczyć z Dubielem, jeśli szybko nie znokautuje Błońskiego:

– Idziemy pełny ogień w pierwszej rundzie po nokaut. Będzie duża presja, chcemy skończyć walkę w pierwszej rundzie. Powiedziałem, że ma skończyć w pierwszej rundzie, bo jeżeli nie skończy, to ja go nie dopuszczam do następnej walki, bo będzie wyczerpany. Ma skończyć w pierwszej rundzie, po trzech rundach nie będzie się nadawał.

– Teraz ma kondycję na trzy rundy, no ale jak pójdzie pełnym ogniem pierwszą i znokautuje, to idziemy od razu po nokaut na następnym. Jeśli walka będzie toczyła się trzy rundy, czy nie skończy go w pierwszej, to uważam, że będzie już wystrzelony z energii. Plan jest pierwsza runda pełny gaz i idziemy na nokaut.

Kursy bukmacherskie na walki „Ferrariego”

Galę FAME 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Piotr Szeliga miał walczyć w KSW! Zdradził nazwisko rywala, który "zmienił zdanie"!

„Ferrari” vs Błoński:

„Ferrari” vs Dubiel:

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.