Clout MMA

Szpilka nie zostawił suchej nitki na Denisie! Całkowicie dobija go po gali Clout MMA 3!

Artur Szpilka zabrał głos po gali Clout MMA 3. Jak się okazuje, wygrał zakład z Mateuszem Kubiszynem, nie dając szans Denisowi Załęckiemu.

„Bad Boy” podczas wczorajszego wydarzenia zanotował bez wątpienia swój najgorszy występ w historii. W ciągu niecałym 4 minut leżał na deskach aż 22 razy! Padał na matę po własnych ciosach, a „Wielki Bu” nie musiał nawet go uderzać, wystarczyło, że ruszył w jego kierunku.

Kompromitujący występ skomentował najpierw Mateusz Kubiszyn, który był tak zszokowany, że nie wiedział, jak zareagować. Zdradził jedynie, że przegrał zakład z Arturem Szpilką, którego musi teraz zabrać na obiad.

Niedługo później pojawiło się nagranie „Szpili”, który również wypowiedział się na temat zakładu. W miażdżących słowach wypowiedział się również na temat Denisa i oświadczył, że ten po prostu nie ma charakteru:

– Założyliśmy się z „Don Diego”, bo miał takie przeczucie, że Denis wygra. Byczku, znasz się na sportach walki, jesteś sportowcem. Wiesz, że to jest chodząca ci.a. Mówię, jak ty chcesz, żeby on wygrał? „Wielki Bu” waży 130 kg, wystarczy, że ruszy, ten zacznie się kłaść i tak było. I stało się to, co zawsze, gdzie jakikolwiek charakter? Chociaż troszkę charakteru, ale on nie ma ani krzty. Charakter to tylko zna na języku polskim i to podejrzewam z błędami.

Zobacz podsumowanie gali z trenerem Mirosławem Oknińskim:

Sprawdź!  Szpilka o znajomości z Denisem Załęckim! "Tutaj w ogóle jakiekolwiek sentymenty przestają mieć znaczenie…"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.