Clout MMA

Kibice Elany Toruń odcięli się od Denisa! „Jedyne, co go łączy z Elaną, to…”

Po gali Clout MMA 3 głos zabrała grupa kibicowska Elany Toruń, której częścią był Denis Załęcki. W Internecie pojawiło się specjalne oświadczenie odnoszące się do „Bad Boya”.

Toruński freak fighter pojawił się w klatce Clout MMA dwukrotnie 29 grudnia. Najpierw wyszedł na wyczekiwany pojedynek z Patrykiem Masiakiem. Mimo wielomiesięcznego konfliktu pojedynek nie należał do najbardziej ekscytujących i „Wielki Bu” zwyciężył przez TKO w 2. rundzie.

Niedługo później Denis ponownie wyszedł do klatki na „walkę” z Natanem Marconiem. Młody zawodnik nie dopuścił jednak nawet do jednego uderzenia i natychmiast po gongu przyklęknął i odklepał poddając pojedynek.

W programach promujących Clout MMA 3 „Wielki Bu” podpytywał Załęckiego o jego konotacje z kibicami Elany Toruń. Denis mówił wtedy, że wciąż ma znajomych w tym gronie, a na konferencji pojawił się z nim Szachta.

Wczorajszego wieczoru na facebookowym profilu elanowcy.pl pojawił się wpis odnoszący się do osoby „Bad Boya”. Kibice toruńskiego klubu odcięli się całkowicie od Załęckiego. Pełną treść oświadczenia przeczytacie w poście poniżej.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Denis vs. Pasternak! Duży faworyt na Clout MMA 5

– Denis Załecki to chłopak, który faktycznie niegdyś reprezentował Młodą Elanę i nasze trybuny. Zawsze wtedy charakternie i do samego końca! Tak było jeszcze za czasów Gromdy i Wotore! Później Denis jednak m.in. z chęci zarobku i zapewnienia godnej przyszłości swojej córeczce, wszedł w ten cały świat freak fightów, stał się rozpoznawalny w całej Polsce, co niekoniecznie jest dobre będąc aktywnym fanatykiem i poniekąd sam wybrał dla siebie inną drogę! Wtedy też jak sam mówi odbił od naszego świata kibicowskiego!
My jako Elana odcięliśmy się od The War już ponad 2 lata temu, chcąc dać jasno do zrozumienia, że nie jest to organizacja naszej grupy kibicowskiej, a prywatne przedsięwzięcie Denisa! Właściwie od tego samego momentu Denis nie pojawia się już na meczach Elany! Na tamten czas nie widzieliśmy potrzeby poruszania takich kwestii w internecie, dlaczego tak a nie inaczej, ważne dla nas było aby w naszym gronie jak i w szeregach ekip zaprzyjaźnionych z nami było to wszystko wyjaśnione jak się sprawa przedstawia!
Na dzień dzisiejszy jedyne co łączy Denisa z Elaną to jego tatuaże, wspomnienia i kilka prywatnych kontaktów z osobami od nas! Powyższą treścią chcemy jasno dać do zrozumienia, że Denis obecnie nie jest już reprezentantem naszej ekipy i nie chcemy aby jego walki, wywiady i działania prywatne były kojarzone z grupami kibicowskimi Elany Toruń!

Zobacz wywiady po Clout MMA 3:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.