FAME MMA

Szeliga reklamuje scam!? Nie wiedział, że ma włączonego streama! [WIDEO]

W ostatnich dniach media obiegły nagrania z Piotrem Szeligą. Pod adresem freak fightera skierowane poważne zarzuty o reklamowanie tak zwanego scamu.

„Szeli” nie wiedział, że ma włączoną transmisję na żywo i siedząc przed kamerą, odebrał telefon. Dzwoniący chciał zareklamować stronę z płatnymi typami bukmacherskimi, a freak fighter zaproponował kwotę 10 tysięcy złotych za 8 stories wrzuconych na Instagrama.

Kiedy Szeliga zdał sobie sprawę, że cała rozmowa została zarejestrowana, wyłączył streama i usunął materiały. Jeden z Internautów opublikował jednak nagrania na Twitterze i szczegółowo opisał całą sprawę.

Niedługo po transmisji na Instagramie Szeligi pojawił się zrzut ekranu, na którym freak fighter chwali się wygranym kuponem. Na zdjęciu oznaczył pewnekupony.pl, które jak informuje użytkownik Twittera, nosiły wcześniej nazwę pewne-kupony.pl. Internauci, którzy postanowili skorzystać z tej strony, oskarżają ją o oszustwo i ostrzegają przed wpłacaniem pieniędzy.

O „pewnych kuponach” za pieniądze mówiło się już bardzo dużo. Internauci cały czas są ostrzegani, aby nie dać się naciągnąć na zapewnia o wysokiej skuteczności i nie płacić za typy.

Sprawdź!  (VIDEO) Miarka się przebrała? FAME wyłącza mikrofon Jackowi Murańskiemu!

Podczas programu Aferki sprawę skomentował „Boxdel”, który dodatkowo zauważył, że opublikowany przez Szeligę kupon nie został oznaczony jako współpraca, co jest niezgodne z prawem:

– Myślę, że nie będzie zadowolony z tego, co się odje…o. Musi to skomentować, nie może tego zostawić bez odzewu. Ja już wam gadałem o tym, że z tymi kuponami to jest średnia akcja. Ch..owa akcja. Nie chcę mu zaglądać do portfela, ale może da tę dychę na coś.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.