FAME MMA

Szeliga przeprasza za ostatnie afery: „Myślę, że niepotrzebnie w takim stopniu dzieliłem się publicznie swoim życiem”

Piotr Szeliga ponownie zabrał głos w sprawie głośniej afery z jego udziałem. Freak fighter zarzeka się, że nie będzie już upubliczniał życia prywatnego.

„Szeli” już niebawem na FAME 19 zmierzy się w rewanżu z Marcinem Wrzoskiem. Pierwsze ich starcie na lutowej gali zakończyło się niefartowną kontuzją „Polish Zombiego”, który upadł po low kicku na rękę. Podobnie jak wówczas, tak i teraz były mistrz KSW jest faworytem bukmacherów. W krakowskiej Tauron Arenie dodatkowo liczyć będzie mógł na ogromne wsparcie kibiców.

Wszystko ze względu na ostatnią aferę z udziałem jego rywala. Piotr Szeliga związał się z żoną swojego byłego trenera, aktualnie przebywającego w specjalistycznym ośrodku po wypadku, jakiego doznał na ringu. Freak fighter zbierał nawet pieniądze na jego rehabilitację przed pojedynkiem z „Arabem”, podkreślając przy tym wielką rolę szkoleniowca w jego życiu.

Od chwili wyjścia związku na światło dzienne na „Szeliego” z każdej strony spada fala krytyki. On sam nie pomógł sobie w całej sytuacji nagłaśniając niejako sprawę rozmową z „Gimperem”. Szerokim echem odbiła się ostatnia wypowiedź jego partnerki na temat rehabilitowanego męża. Ponadto Szeliga nie jest już członkiem grupy Artnox, a Mateusz „Don Diego” Kubiszyn poinformował niedawno o zakończeniu współpracy z Piotrem po FAME 19.

Sprawdź!  Okniński krytykuje sędziego Jarosza! "To niekompetentna osoba, zepsuł karierę Ferrariego"

Sprawa Piotra Szeligi została też poruszona w ostatnim odcinku programu Tweet Talk na kanale Fansportu.pl.

Po wielu tygodniach „Szeli” przemyślał swoje zachowanie i spadający za nie hejt. Na Instagramie zamieścił wpis, w którym przeprosił wszystkich, którzy ucierpieli. Dodatkowo zaznaczył, iż nie będzie więcej upubliczniał „spraw prywatnych”.

– Chciałbym odnieść się już ostatni raz do sprawy mojego związku i związanych z nim kontrowersji. Ostatnimi czasy popełniłem wiele błędów, a działo się to za sprawą emocji jakie mną targały. Żałuję zarówno wielu wypowiedzianych słów jak i podjętych w afekcie decyzji. Chciałem szczerze przeprosić osoby, które na tym ucierpiały, a zwłaszcza bliskich i przyjaciół, ponieważ spotyka ich teraz hejt, na który sobie nie zasłużyli, a który jest efektem tylko i wyłącznie moich działań. (…) Myślę, że niepotrzebnie aż w takim stopniu dzieliłem się publicznie swoim życiem prywatnym. Od teraz chciałbym sprawy osobiste zachować wyłącznie dla siebie i najbliższych. Wiem, że tę decyzję podejmuje zdecydowanie za późno, ale czasu już niestety nie cofnę. Mogę tylko wyciągnąć z tej lekcji wnioski, by w przyszłości nie dochodziło już do takich sytuacji. Od tego momentu już nie chce publicznie odnosić się do moich spraw prywatnych. Pozdrawiam

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 19

Galę FAME MMA 19 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Jest odpowiedź Don Diego! Tak zareagował na słowa trenera Oknińskiego [WIDEO]

-> Odbierz BONUS na Fame MMA 19!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.