FAME MMA

Szeliga nie jest członkiem Artnoxu! Menedżer potwierdził „szybkie i dynamiczne” rozstanie

W ostatnich miesiącach Piotr Szeliga nie może pochwalić się najlepszym PR-em. Afera dotycząca freak fightera i trenera Rafała Antończaka kosztowała go współpracę z menadżerem.

Jeden z najpopularniejszych zawodników Fame MMA już na początku września po raz kolejny wejdzie do oktagonu. Popularny „Szeli” stoczy już 3. pojedynek w tym roku. Najpierw w styczniu po pechowej kontuzji rywala pokonał Marcina Wrzoska, a w maju został poddany przez narożnik w starciu z Michałem Pasternakiem.

Na FAME 19 Szeligę czeka rewanż z „Polish Zombie”. Pojedynek ten wisiał w powietrzu w zasadzie od czasu jego niefortunnego zakończenia. Zawodnicy spotkali się już na face to face, podczas którego Piotr został wygwizdany przez publiczność.

Afera ze związkiem „Szeliego” i żony byłego trenera freak fightera Rafała Antończaka, kosztowała Szeligę o wiele więcej. Artur Gwóźdź w rozmowie z Arturem Przybyszem został zapytany wprost, czy „pogonił Piotra z grupy Artnox”. Menedżer potwierdził zakończenie współpracy.

Tak, Piotr Szeliga nie jest już w Artnoxie. (…) To jest proste i logiczne, znasz mnie, mój charakter i zasady. Na pewne rzeczy można machnąć ręką, a na pewne nie. Tak było w tym przypadku. Chłopacy też dołożyli cegiełkę do tego ruchu, bo oddźwięk był negatywny w stosunku do Piotrka i jego zachowania.

Potem te zachowanie i dyskredytacja swojego trenera, to już było poniżej pasa i nie do zaakceptowania. O tym nie ma co rozmawiać, decyzja była krótka, szybka i dynamiczna.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.