FAME MMA

Friz dołączy do FAME MMA? Krzysztof Rozpara ujawnia szczegóły negocjacji!

Krzysztof Rozpara zabrał głos w sprawie współpracy z „Frizem”. Potwierdził, że odbyły się już w tej sprawie rozmowy.

Karol Wiśniewski, który jest twórcą Ekipy to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów. Wielu fanów chciałoby w końcu zobaczyć jego walkę dla freakowej federacji, a on sam kilka miesięcy temu przyznał, że mógłby taką stoczyć za równowartość około 8 milionów złotych.

Na początku tygodnia „Nitro” ujawnił, że „Friz” rozmawiał z federacją, co później potwierdził sam Wiśniewski. Teraz przy okazji wywiadu dla fansportu.pl o szczegóły zapytany został prezes FAME Krzysztof Rozpara. Wyjaśnił jednak, że na ten moment rozmowy nie dotyczyły udziału w gali jako zawodnik.

Oznacza to, że zapewne najpierw zobaczymy „Friza” w FAME jako postać, która ma przyciągnąć zainteresowanie kibiców, jednak nie będzie to walka w klatce:

– Karol chyba sam mówił o tym, że tak. Rozmawia z FAME, my rozmawiamy z Karolem. Natomiast no nie jest to w tym momencie rozmowa o tym, żeby wziął udział w charakterze zawodnika. Więc na razie nie ma takiego tematu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.