UFC

Gamrot bliżej hitowej walki? Enigmatyczny wpis Dustina Poiriera!

Dustin Poirier zamieścił enigmatyczny wpis, który może sugerować kiedy ponownie zobaczymy go w oktagonie. Łącząc to z niedawnymi wypowiedziami „The Diamonda” można spekulować, iż będą to pozytywne wieści dla… Mateusza Gamrota!

Fighter z Luizjany nie był widziany w akcji o lipcowego main eventu gali UFC, gdzie zmierzył się z Justinem Gaethje. Stawką tamtego pojedynku był pas BMF, a „The Highlight” znokautował „The Diamonda” w 2. rundzie. Tym samym Dustin odsunął się od kolejnej szansy na zdobycie pasa kategorii lekkiej, a rywal umocnił się na pozycji kolejnego pretendenta.

Poirier nie wróci do akcji w tym roku, ale na pewno nie będzie na niego trzeba czekać zbyt długo. Zawodnik American Top Team sugerował niedawno trylogię z Gaethjem, choć ta przez chęć Justina na walkę z Makhachevem wydaje się nie mieć racji bytu.

W grę wchodzi jeszcze jedna opcja, która jest korzystna dla Mateusza Gamrota. W ostatnim czasie Conor McGregor napisał na portalu X (dawniej Twitter), że kolejny pojedynek z „The Diamondem” jest „konieczny, bo mają niedokończone sprawy”.

Prawdopodobnie bym się zgodził, by spróbować zamknąć mu jadaczkę raz a dobrze. Ale nawet jakbym go ponownie zbił, to i tak dalej by gadał – skomentował te słowa w rozmowie z Megan Olivi Poirier.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Gamrot prezentuje kolejną technikę na dziennikarzu! "Gamer, kur**! Nie szarp tak"

Powrót największej światowej gwiazdy MMA przewidywany jest na (najprawdopodobniej) kwietniową galę UFC 300. McGregor miał się zmierzyć w oktagonie z Michaelem Chandlerem, jednak coraz więcej wskazuje na to, iż do tego starcia nie dojdzie. To otworzyłoby drogę do pojedynku „Iron Mike’a” z Mateuszem Gamrotem. Poirier dodatkowo wstawił też enigmatyczny wpis sugerujący, że pracuje nad kolejną walką właśnie na jubileuszowej gali.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.