FAME MMA

Szeliga chce walczyć z Pudzianowskim, ale boi się starcia z Wrzoskiem? Dostał propozycję i ją odrzucił! „Wielki steryd vs zawodnik MMA. Ciekawe starcie, szczególnie, że…”

Piotr Szeliga rzucał wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu, ale boi się walczyć ze znacznie mniejszym Marcinem Wrzoskiem? Były zawodnik KSW zdradził ciekawe informacje.

Piotr Szeliga od dłuższego czasu bardzo chce doprowadzić do starcia z Mariuszem Pudzianowskim, któremu już kilkukrotnie rzucał wyzwanie. Niedawno pytał również o taki pojedynek swoich kibiców. Stwierdził również, że nie jest bez szans w takim starciu, jednak Pudzianowski, mimo że nie jest wybitnym fighterem, to całkowicie inny poziom.

Były strongman nie widzi jednak sensu w starciu z freak fighterem. Z Szeligą natomiast zmierzyć się inny zawodowiec Marcin Wrzosek, który do niedawna walczył jeszcze dla KSW.

„Polish Zombie” niestety nie jest już zawodnikiem największej polskiej organizacji MMA po tym, jak na ostatniej gali FAME 12 przegrał z Kasjuszem Życińskim. Wcześniej szefowie KSW postawili warunek, że może wrócić jedynie w przypadku pokonania freak fightera.

Istnieje duża szansa, że ponownie zobaczymy Wrzoska w federacji FAME. Jak teraz zdradził, zaproponował starcie Piotrowi Szelidze, który ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę.

Sprawdź!  Fame MMA opublikowało decyzję w sprawie zmiany wyniku walki Norman Parke vs. Don Kasjo

PIOTR SZELIGA ODRZUCIŁ WYZWANIE MARCINA WRZOSKA

Jeden z Internautów w komentarzu na Instagramie zaproponował zestawienie Wrzoska z Szeligą. Były zawodnik KSW wyjaśnił, że sam zaproponował takie starcie, jednak freak fighter odrzucił propozycję.

Zaproponowałem taki pojedynek FAME MMA i Boxdelowi, ale druga strona odmówiła – wyjaśnił „Polish Zombie”

Wielki steryd vs zawodnik MMA, Dawid vs Goliat według mnie to ciekawe starcie, szczególnie że gadał jakieś farmazony o mnie w internecie, więc czemu nie. Oczywiście, że walki z prawdziwymi fighterami również nadal mnie interesująca – dodał w kolejnym komentarzu.

Wrzosek podkreślił, że byłby to ciekawy pojedynek ze względu na ostatnie wypowiedzi Piotra Szeligi. Freak fighter bowiem skomentował sytuację, do której doszło na gali FAME 12. „Polish Zombie” po porażce zaatakował kibica, który krzyczał w jego kierunku obraźliwe słowa.

A on najpierw gada o sędziach, że tacy oni, siacy, sracy. Później coś tam… Wychodzi z klatki, ktoś coś do niego powiedział z kibiców. Dużo ludzi tam krzyczało, wiadomo tam też byli kibice Kasja. On rozpędził się i wbiegł w chłopa. Przecież to jest normalnie pobicie. To jest tak, jakbyś nie wiem… po prostu szedł i wy**bał komuś na ulicy pod kamerą, to jest jawny przypał – powiedział Szeliga na swoich social mediach.

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura za kulisami! Szeliga nie wytrzymał po słowach Normana! "Wyj**ię ci w zęby! Ty jesteś dz**ką!"

– Moim zdaniem uniósł się za bardzo zarówno sportowo, jaki i twarzowo wyszedł na tym widowisku chu**wo. To jest moje zdanie. Tu nie ma na to wytłumaczenia. Po prostu człowiek z klasą, uważający się za sportowca zachowuje się w ten sposób… no słabo. Dziwnie się z tym czułem, bo znam Wrzoska – dodał.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.