KSW

Szef KSW szczerze o przyjaźni z Mamedem: „Czasami ciężko jest się z takim gościem dogadać”

Maciej Kawulski, który jest jednym z szefów organizacji KSW, w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat swojej przyjaźni z Mamedem Khalidovem.

Zawodnik jest jedną z największych gwiazd w federacji KSW, gdzie bił się przez znaczną większość swojego życia. Ma na swoim koncie efektowne zwycięstwa, widowiskowego nokautu czy poddania oraz trzykrotnie zdobywał mistrzowskie tytułu.

W ostatnim starciu Khalidov powrócił na Stadion Narodowy i podczas gali Colosseum 2 przed czasem rozprawił się ze Scottem Askhamem, a kilka dni temu zaapelował do organizacji o kolejny pojedynek.

Jak dobrze wiemy, od dawna ma on bardzo dobre relacje z Kawulskim. Wielokrotnie pojawiają się razem m.in. na swoich social mediach i od lat są dobrymi przyjaciółmi. Teraz szef KSW w ostatnim odcinku programu „W cieniu sportu” został zapytany o znajomość z fighterem.

Mamed jest ewenementem, wygląda w ringu, jest nieprzewidywalny. Taki też jest w życiu, to jest trudna przyjaźń. Khalidov myśli sercem, czasem ciężko jest się z takim gościem dogadać. Ciężko jest znaleźć w polskiej mentalności kogoś, kto tak myśli, ale ja go za to kocham i szanuje. Uważam, że to jest wielkie. Ta postawa jest bardzo honorowa, lojalna, prawdziwa.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.