KSW

Szef KSW przed walką legend: „Nie walczył z zawodnikiem jego pokroju” [WIDEO]

Martin Lewandowski wierzy w sukces Mameda Khalidova w walce z Tomaszem Adamkiem. Szef KSW zabrał głos na temat starcia legend podczas programu na Fansportu TV.

Walka Tomasz Adamek kontra Mamed Khalidov będzie main eventem wyjątkowej gali XTB KSW Epic. Panowie już 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice zmierzą się w formule bokserskiej na dystansie sześciu 3-minutowych rund. Ze względu na potężne doświadczenie większość kibiców i ekspertów jako faworyta stawia „Górala”. Trener Zbigniew Raubo brutalnie ocenił szanse Mameda. A jak na to patrzy Martin Lewandowski?

Adamek – Khalidov: Darmowe kody PPV!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. darmowych PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortunaKLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Mocne przygotowania Roberto Soldica w Miami! Trenuje z Paige VanZant i byłym rywalem Canelo Alvareza!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Lewandowski: „Takich rzeczy Adamek jeszcze nie widział”

Na kanale Fansportu TV pojawiła się szczegółowa analiza pojedynku Adamek vs Mamed. Oprócz znakomitych specjalistów w studio doszło też do łączenia ze wspomnianym Zbigniewem Raubo oraz współwłaścicielem KSW. Martin Lewandowski przyznał, że to Khalidov wchodzi do świata rywala, ale ten nigdy nie walczył z zawodnikiem jego pokroju.

To Mamed wchodzi w bajkę, w grę Tomka, więc na papierze to Tomasz jest faworytem. Natomiast jak popatrzy się na historię Mameda na to, jak walczył, spektakularnie, nietypowo… Myślę, że Tomek nie miał okazji walczyć z zawodnikiem jego pokroju. Takich rzeczy Tomasz jeszcze nie widział. Walka jest w klatce KSW, więc to jest plus dla Mameda.

Kliknij i odbierz DARMOWY KOD na walkę Adamek – Khalidov!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.