KSW

Głowacki wytypował walkę legend. Wszystko w rękach Adamka! [WIDEO]

Jedynie dni dzielą nas od walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Pojedynek ten wytypował też Krzysztof Głowacki.

Mamed Khalidov, żywa legenda polskiego MMA, zdecydował się na kolejne wielkie wyzwanie. Zawodnik Arrachionu Olsztyn zadebiutuje w formule bokserskiej w starciu z Tomaszem Adamkiem. Były kilkukrotny mistrz świata wraca z kolei, by pożegnać się z polskimi kibicami. Ten pojedynek będzie walką wieczoru gali XTB KSW Epic, którą jedynie w PPV obejrzeć możecie już w przyszłą sobotę 24 lutego.

150 darmowych kodów PPV na Adamek – Khalidov!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. darmowych PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortunaKLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  (VIDEO) Pudzianowski i Mamed publikują nagrania z przygotowań do walki na KSW 77! "Trzeba odrobić pracę domową od trenera"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Głowacki wytypował walkę Adamek – Mamed

Głos na temat walki legend zabrało już wiele osób, jak między innymi Zbigniew Raubo, czy Martin Lewandowski. Swoje zdanie wypowiedział też były pięściarz, a obecnie fighter KSW, Krzysztof Głowacki.

Popularny „Główka” w rozmowie z Fansportu TV podkreślił, że najwięcej w tej walce zależy od samego Tomasza Adamka. Dawno niewidziany w ringu „Góral” może zaskoczyć formą, zarówno negatywnie, jak i pozytywnie. To też dodaje smaczku starciu legend:

Fajna walka, z ciekawości zobaczę, jak to będzie wyglądało z tego względu, że nie wiemy tak naprawdę nic o Tomku Adamku. Nie wiemy teraz, czy Tomek Adamek potrafi przyjąć ten cios, czy będzie potrafił odpowiedzieć serią. Wszyscy znamy sposób walki Tomka, dużo przyjmuje i jeszcze więcej oddaje. Czy w tym wieku będzie w stanie tak dalej walczyć, tego nie wiemy. Dlatego ta walka jest interesująca. Jeśli to będzie dawny Tomek, jeśli będzie potrafił przyjąć cios i oddać to myślę, że Mamed nie będzie miał szans.

Kliknij i odbierz DARMOWY KOD na walkę Adamek – Khalidov!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.